CZ SK

Sluchadla Phonak M

Vaše nová láska na první poslech - seznamte se prosím

Technologie Phonak generace Marvel

 

 

Nová generace sluchadel Marvel představuje ničím nelimitovaný závazek značky Phonak zlepšovat poslech bez jakéhokoli omezení.

Umožňuje naprosto výjimečný výkon poslechu, porozumění řeči a kvalitu zvuku - bez ohledu na náročnost poslechového prostředí.

Co činí Marvel ještě úžasnějším?

AutoSense OS 3.0Operační systém Phonak AutoSense OS
Nejnovější generace operačního systému Phonak rozpoznává a automaticky se přizpůsobuje tak, aby přesně odpovídala více poslechovým situacím než kdykoli předtím¹. Poskytuje Vám:

  • Nejlépe hodnocenou kvalitu streamovaného zvuku
  • Zlepšení kvality zvuku při zachování výkonu poslechu a porozumění řeči
  • Rozeznává a automaticky se přizpůsobuje tak, aby přesně odpovídaly více poslechovým situacím, než tomu bylo dříve
  • První sluchadlo na světě, které klasifikuje streamované signály!

Binaurální VoiceStream Technology™

Binaurální VoiceStream Technology Phonak

Tato unikátní technologie Phonak byla vyvinuta na základě skutečnosti, že dvě uši slyší lépe než jedno.

Streamuje plnou šířku pásma zvuku v reálném čase a obousměrně, řeší náročné situace při poslechu simulací toho, jak mozek zpracovává zvuky z obou uší.

Používání dvou sluchadel zajišťuje, že budete mít prospěch z porozumění řeči v obou uších, zejména v hlučném prostředí, při telefonování nebo pro situaci, kdy uživatel sluchadla nemůže stát tváří v tvář hovořící osobě.

Konektivita k chytrým telefonům nebo telefonům s Bluetooth®

Konektivita Bluetooth

Na rozdíl od jiných sluchadel, která jsou dostupná na trhu, se sluchadla Marvel mohou připojit přímo k Vašemu chytrému telefonu s operačním systémem iOS nebo Androidu, nebo jiným telefonům s podporou Bluetooth®, a streamovat jakýkoliv druh zvuku.

Umožňují skutečné telefonní hovory hands-free a dokonce lze nastavit i slyšitelná telefonní oznámení tak, aby byla slyšet prostřednictvím sluchadla.

Sluchadla Marvel poskytují stereofonní kvalitu zvuku pro hudbu, videa, e-knihy, podcasty a další.

Přehled kompatibility k mobilům

Informace o kompatibilitě jsou pouze orientační. Úrovně a verze hardwaru a softwaru mobilních telefonů se mohou lišit a existuje nesčetné množství jejich kombinací. Phonak a distributor REJA spol. s r. o. nenese žádnou odpovědnost za případnou nekompatibilitu a je plnou odpovědností uživatele, aby otestoval kompatibilitu se svým mobilním telefonem před přijetím jakéhokoliv rozhodnutí o nákupu.

Technologie Roger™

Sluchadla Phonak Audéo M a Roger SelectAbsolutní průlom v poslechové technologii představuje RogerDirect™, který umožňuje mikrofonům Roger streamovat přímo do sluchadel Marvel bez nutnosti připojení externího přijímače!

Díky této jedinečné inovaci se můžete plně účastnit konverzací i ve velmi hlučném prostředí, jako jsou restaurace, pracovní jednání nebo školní aktivity.

Technologie AirStream™

Phonak TV Connector pro pohodlné sledování  televizePhonak Marvel také nabízí technologii AirStream™, která poskytuje špičkové streamování z jakékoliv televize nebo stereo systému.

Vestavěná v zařízení Phonak TV Connector, jež představuje jednoduché řešení "Plug and Play", si můžete vychutnat své oblíbené televizní programy a filmy v nejvyšší kvalitě zvuku.

Je to stejné, jako když používáte bezdrátová sluchátka - očekávejte ještě lepší kvalitu zvuku, protože sluchadla Marvel umí rozlišovat mezi streamovanou řečí a hudebními signály a automaticky se přizpůsobit tak, aby Vám poskytovala optimální kvalitu zvuku.

Technologie AirStream je vestavěna rovněž v zařízení Phonak PartnerMic™, což je snadno použitelný klopový mikrofon, který je optimální pro individuální konverzaci v hluku.

Dobíjecí technologie Li-ion baterií

Mini nabíječka Phonak ke sluchadlům generace MarvelPhonak je průkopníkem dobíjení v oboru poslechových technologií zavedením lithium-iontových dobíjecích baterií.

Baterie jsou konstruovány s životnotí 6 let. Můžete si vychutnat neomezený poslech a streamování po celý den, aniž byste se museli starat o výměnu baterií.

Nabíjecí sluchadla jsou vybavena snadno použitelnými nabíječkami, včetně nového modelu mini nabíječky v atraktivním designu se standradním vstupem USB-C pro nabíjení.

Přehled sluchadel Phonak generace Marvel

Studie:

1 Rodrigues, T. & Liebe, S. (2018). Phonak AutoSense OS™ 3.0. The new & enhanced automatic operating system. Phonak Insight, retrievedfrom www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.
2 Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.