CZ SK

Sluchadla Phonak M

Vaše nová láska na první poslech - seznamte se prosím

Technologie Phonak generace Marvel

 

 

Nová platforma Marvel představuje náš ničím limitovaný závazek zlepšovat poslech bez jakéhokoli omezení.

Umožňuje naprosto výjimečný výkon poslechu, porozumění řeči a kvalitu zvuku - bez ohledu na náročnost poslechového prostředí.

Vše harmonicky sladěno do jedné úžasné technologie

Co definuje novou platformu Marvel ve své vlastní lize, nejsou jen jednotlivé funkcionality samotné, ale kombinace všech dohromady. Všechny do jednoho představují špičkové technologie Phonak integrované do jednoho soudržného systému v naprosto dokonalé harmonii.

 

Co činí Marvel ještě úžasnějším?

AutoSense OS 3.0Operační systém Phonak AutoSense OS
Nejnovější generace operačního systému Phonak rozpoznává a automaticky se přizpůsobuje tak, aby přesně odpovídala více poslechovým situacím než kdy předtím. Poskytuje Vám:

  • Nejlépe hodnocená kvalita zvuku
  • Zlepšení kvality zvuku při zachování výkonu poslechu a porozumění řeči
  • Rozeznává a automaticky se přizpůsobuje tak, aby přesně odpovídaly více poslechovým situacím, než tomu bylo dříve
  • První sluchadlo na světě, které klasifikuje streamované signály!

Binaurální VoiceStream Technology™

Binaurální VoiceStream Technology Phonak

Tato unikátní technologie Phonak byla vyvinuta na základě skutečnosti, že dvě uši slyší lépe než jedno.

Streamuje plnou šířku pásma zvuku v reálném čase a obousměrně, řeší náročné situace při poslechu simulací toho, co dělá mozek se zvuky z obou uší.

Spojení dvou sluchadel zajišťuje, že budete mít prospěch z poslechu řeči v obou uších, zejména v hlučném prostředí, na telefonu nebo když uživatel sluchadla nemůže stát tváří v tvář hovořící osobě.

 

Konektivita k chytrým telefonům nebo telefonům s Bluetooth®

Konektivita Bluetooth

Na rozdíl od jiných sluchadel, která jsou dostupná na trhu, se Marvel může připojit přímo k Vašemu chytrému telefonu s operačním systémem iOS nebo Androidu, nebo jiným telefonům s podporou Bluetooth®, a streamovat jakýkoliv druh zvuku.

Umožňuje skutečné hands-free telefonní hovory a dokonce lze nastavit i slyšitelná telefonní oznámení tak, aby byla slyšet prostřednictvím sluchadla.

Marvel také poskytuje stereofonní kvalitu zvuku pro hudbu, videa, e-knihy, podcasty a další.

Technologie AirStream™

Phonak TV Connector pro pohodlné sledování  televizePhonak Marvel také nabízí technologii AirStream™, která poskytuje špičkové streamování z jakékoliv televize nebo stereo systému.

Použitá v zařízení Phonak TV Connector, které představuje jednoduché řešení "Plug and Play", si můžete vychutnat své oblíbené televizní programy a filmy v nejvyšší kvalitě zvuku.

Je to stejné, jako když používáte bezdrátová sluchátka - očekávejte možná ještě lepší kvalitu, protože sluchadla Marvel umí rozlišovat mezi streamovanou řečí a hudebními signály, a automaticky se přizpůsobit tak, aby Vám poskytovala optimální kvalitu zvuku.

Technologie Roger™

Sluchadla Phonak Audéo M a Roger SelectPrůlom v poslechové technologii představuje skutečnost, že sluchadla Marvel jsou vybavena technologií RogerDirect™, která umožňuje mikrofonům Roger streamovat přímo do sluchadel Marvel bez nutnosti připojení externího přijímače.

Díky této jedinečné inovaci se můžete plně účastnit konverzací i ve velmi hlučných prostředích, jako jsou restaurace, pracovní schůzky a nebo školní aktivity.

Představení na podzim 2019!

Dobíjecí technologie Li-ion baterií

Mini nabíječka Phonak ke sluchadlům generace MarvelPhonak je průkopníkem dobíjení v oboru poslechových technologií zavedením lithium-iontových dobíjecích baterií.

Baterie jsou konstruovány s životnotí 6 let. Můžete si vychutnat neomezený poslech a přenos dat po celý den, aniž byste se museli starat o výměnu baterií.

Nabíjecí sluchadla jsou vybavena snadno použitelnými nabíječkami, včetně nového modelu mini nabíjecího pouzdra v atraktivním designu se standradním vstupem USB pro nabíjení.

Studie:

Rodrigues, T. & Liebe, S. (2018). Phonak AutoSense OS™ 3.0. The new & enhanced automatic operating system. Phonak Insight, retrievedfrom www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.
Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info