CZ SK

Přijímače Roger

Phonak nabízí tři různá řešení přijímačů. Pro jakoukoliv značku sluchadel či kochleárních implantátů lze nalézt vhodné řešení. 

Vhodným pomocníkem pro výběr přijímače je Konfigurátor Roger, který Vám pomůže najít řešení je dostupné pro Vaši značku a model sluchadla. 

Na uvedená zařízení lze získat finanční příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Integrovaný přijímač Phonak Roger

Integrovaný přijímač Phonak Roger

 

Diskrétní voděodolné přijímače s atraktivním designem jsou přímo propojitelné se sluchadly značky Phonak.

 

Eshop pro sluchadla

Univerzální přijímač Phonak Roger X

Univerzální přijímač Phonak Roger X

 

Roger X je miniaturní univerzální přijímač, který je kompatibilní s téměř každou zančkou sluchadla nebo kochleárního implantátu.

 

Eshop pro sluchadla

Univerzální přijímač Phonak Roger NeckLoop

Univerzální přijímač Phonak Roger NeckLoop

 

Univerzální přijímač nové generace Roger NeckLoop na závěsné šňůrce na krk je snadno použitelný a kompatibilní se sluchadly všechn značek vybavených T-cívkou.

Současně je kompatibilní s bezdrátovými vzdálenými mikrofony Roger pro poslech v hluku a na větší vzdálenost. Disponuje výstupem pro sluchátka.

 

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger Focus - příležitost se plně soustředit

Phonak Roger Focus - příležitost se plně soustředit

Účinné řešení pro kompenzaci jednostranné ztráty sluchu, ADHD (Porucha pozornosti s hyperaktivitou), PAS (Porucha autistického spektra), nebo APD (Anxiózní porucha osobnosti).

Lepší soustředěnost má příznivý dopad na komunikační schopnosti uživatele. Zlepšuje rovněž porozumění pro uživatele bez sluchové ztráty. U zmíněných poruch má zásadní vliv na život dětí, a to zejména pokud jde o jejich úspěch ve škole. U technologie Roger bylo prokázáno, že pomáhá dětem se lépe soutředit na slova učitele a následně zlepšuje komunikaci s učitelem i zapojení do konverzace se svými spolužáky.

Hlas učitele je přenášen pomocí mikrofonu Roger přímo do zařízení Phonak Roger Focus bez rušivého hluku na pozadí poslechového prostředí. Je vodě a prachuodolný, dostupný v nejrůznějších barvách. Roger Focus je kompatibilní se vzdálenými mikrofony Phonak Roger a systémem Phonak Roger Dynamic SoundField. Zařízení Roger Focus funguje na bázi přijímače signálu z mikrofonů Roger, tudíž se nejedná o zařízení nahrazující funkci sluchadel.

Kontaktujte nás

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.