CZ SK

Údržba sluchadel

PÉČE A ÚDRŽBA SLUCHADEL

Parts

Moderní sluchadla jsou cenná zařízení na bázi digitální technologie, která vyžadují správné zacházení. Díky obrovskému vývoji v oboru mikroelektroniky došlo k miniaturizaci a zdokonalení funkcí sluchadel. Pro plné využití všech jejich funkcí je však velmi důležité sluchadla pravidelně čistit a udržovat. Tím zajistíte nejenom optimální výkon sluchadel, ale současně prodloužíte jejich životnost.

Kvalitní sluchadla jsou vyrobena z odolného hypoalergenního materiálu, jsou uživatelsky snadno ovladatelná a spolehlivá.

Při pořízení sluchadel se informujte u jejich poskytovatele o zásadách pro jejich péči a údržbu, a vhodných čisticích prostředcích určených speciálně pro sluchadla. Nikdy k čištění sluchadel nepoužívejte běžné domácí čisticí prostředky jako je mýdlo, saponát nebo prášek na praní.

Speciální e-shop pro sluchadla nabízí široký sortiment prostředků na údržbu a servis sluchadel a bohaté příslušenství ke sluchadlům.

Eshop ro sluchadla všech značek

ZÁSADY SPRÁVNÉ PÉČE A ÚDRŽBY SLUCHADEL

  • Pro svá sluchadla vždy používejte nové zinko-vzduchové baterie určené pro sluchadla!
  • Pokud sluchadla nepoužíváte, ponechte přihrádku baterie otevřenou, aby se mohla odpařit případná vlhkost, a uložte je do ochranné krabičky.
  • Jestliže nebudete sluchadla používat delší dobu, uschovejte je v ochranné krabičce. Vyjměte baterie a ponechte přihrádku na baterie otevřenou. Než ochrannou krabičku uzavřete, ujistěte se, že jsou sluchadla zcela suchá.
  • Chraňte svá sluchadla před nadměrnou vlhkostí a teplem. Vždy si sundávejte sluchadla před sprchováním, koupáním nebo plaváním. Nenechávejte sluchadla poblíž oken nebo v autě. Zamezte silným nárazům a vibracím.
  • Velmi doporučujeme denní čištění a vysoušení sluchadel. Nikdy nepoužívejte k čištění vašich sluchadel běžné domácí čisticí prostředky (saponát, mýdlo, prášek na praní apod.), ale prostředky speciálně určené pro čištění sluchadel.
  • Lak na vlasy, pleťové krémy a make-up mohou vaše sluchadla poškodit. Před použitím kosmetiky sejměte sluchadla z uší.
  • Pokud ucítíte jakoukoliv bolest nebo zánět v uchu nebo za uchem, kontaktujte svého poskytovatele sluchadel.
  • Jestliže vaše sluchadla nefungují poté, co jste správně vložili nové baterie, požádejte o radu svého poskytovatele sluchadel. K pravidelné servisní prohlídce sluchadel 1x ročně si prosím nezapomeňte spolu se sluchadly přinést příslušenství, která používáte (např. zařízení pro poslech televize, telefonování, nebo dálkové ovládání).

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info