CZ SK

Údržba sluchadel

PÉČE A ÚDRŽBA SLUCHADEL

Parts

Moderní sluchadla jsou cenná zařízení na bázi digitální technologie, která vyžadují správné zacházení. Díky obrovskému vývoji v oboru mikroelektroniky došlo k miniaturizaci a zdokonalení funkcí sluchadel. Pro plné využití všech jejich funkcí je však velmi důležité sluchadla pravidelně čistit a udržovat. Tím zajistíte nejenom optimální výkon sluchadel, ale současně prodloužíte jejich životnost.

Kvalitní sluchadla jsou vyrobena z odolného hypoalergenního materiálu, jsou uživatelsky snadno ovladatelná a spolehlivá.

Při pořízení sluchadel se informujte u jejich poskytovatele o zásadách pro jejich péči a údržbu, a vhodných čisticích prostředcích určených speciálně pro sluchadla. Nikdy k čištění sluchadel nepoužívejte běžné domácí čisticí prostředky jako je mýdlo, saponát nebo prášek na praní.

Speciální e-shop pro sluchadla nabízí široký sortiment prostředků na údržbu a servis sluchadel a bohaté příslušenství ke sluchadlům.

Eshop pro sluchadla všech značek

ZÁSADY SPRÁVNÉ PÉČE A ÚDRŽBY SLUCHADEL

  • Pro svá sluchadla vždy používejte nové zinko-vzduchové baterie určené pro sluchadla!
  • Pokud sluchadla nepoužíváte, ponechte přihrádku baterie otevřenou, aby se mohla odpařit případná vlhkost, a uložte je do ochranné krabičky.
  • Jestliže nebudete sluchadla používat delší dobu, uschovejte je v ochranné krabičce. Vyjměte baterie a ponechte přihrádku na baterie otevřenou. Než ochrannou krabičku uzavřete, ujistěte se, že jsou sluchadla zcela suchá.
  • Chraňte svá sluchadla před nadměrnou vlhkostí a teplem. Vždy si sundávejte sluchadla před sprchováním, koupáním nebo plaváním. Nenechávejte sluchadla poblíž oken nebo v autě. Zamezte silným nárazům a vibracím.
  • Velmi doporučujeme denní čištění a vysoušení sluchadel. Nikdy nepoužívejte k čištění vašich sluchadel běžné domácí čisticí prostředky (saponát, mýdlo, prášek na praní apod.), ale prostředky speciálně určené pro čištění sluchadel.
  • Lak na vlasy, pleťové krémy a make-up mohou vaše sluchadla poškodit. Před použitím kosmetiky sejměte sluchadla z uší.
  • Pokud ucítíte jakoukoliv bolest nebo zánět v uchu nebo za uchem, kontaktujte svého poskytovatele sluchadel.
  • Jestliže vaše sluchadla nefungují poté, co jste správně vložili nové baterie, požádejte o radu svého poskytovatele sluchadel. K pravidelné servisní prohlídce sluchadel 1x ročně si prosím nezapomeňte spolu se sluchadly přinést příslušenství, která používáte (např. zařízení pro poslech televize, telefonování, nebo dálkové ovládání).

Videa pro údržbu a péči o sluchadla

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.