CZ SK

Sluchadla pro děti

Sluchadla Phonak pro děti a teenagery

Po desetiletí Phonak nabízí sluchadla pro děti všech věkových kategorií a všechny stupně ztráty sluchu. Sluchadla Phonak umožňují dětem uplatnit jejich potenciál již dnes a připravit je na budoucnost. 

Dětská sluchadla Phonak jsou snadno nastavitelná, flexibilní a obsahují mnoho sofistikovaných funkcí. Jsou příjemná a pohodlná pro nošení na dětských uších. Jejich konstrukce je z bezpečného a pevného materiálu a jsou jednoduše ovladatelná

Cílem dětského programu značky Phonak je zlepšení schopnosti komunikace u dětí se sluchovým postižením.

V rámci tohoto programu Phonak zlepšuje adekvátní komplexní servis a profesionální péči o tyto děti a vyvíjí pro ně špičkovou techniku ve spolupráci s nejlepšími profesionály, specialisty z oboru, úřady i rodiči.

Phonak organizuje četné mezinárodní kongresy, konference a semináře zaměřené výhradně na dětskou audiologii.

Hlavní cíle dětského programu Phonak

  • Pomoc a podpora dětem se sluchovou ztrátou pomocí správně zvolených technologicky nejmodernějších pomůcek s cílem zlepšení kvality jejich života, sociálního zařazení a vzdělávání
  • Spolupráce s rodiči, zvýšení jejich informovanosti a edukace v oboru
  • Spolupráce v oblasti legislativy
  • Informování odborných lékařů o pomůckách a novinkách určených dětem, rozšíření používání těchto pomůcek, jejich dostupnosti a servisu

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.