CZ SK

Kariéra a volná pracovní místa

Již od roku 2009 v roli exkluzivního distributora poslechových systémů a bezdrátového příslušenství švýcarské značky Phonak, světové jedničky v oboru poslechových technologií, zlepšujeme kvalitu života lidí se sluchovou ztrátou.

Disponujeme největší sítí servisních a poradenských center v ČR a provozujeme internetový obchod Audiodum.cz pro uživatele sluchadel všech značek.

Jsme tým lidí, pro které je práce posláním. Vzájemně si vycházíme vstříc, pomáháme si. Naše firma se neustále rozvíjí, aby si upevnila vedoucí pozici v odvětví budoucnosti - poskytování biomedicínských technologií a služeb telemedicíny v oboru poslechových řešení.

Hledáme nadšence do nových technologií a poctivé práce, který poroste s námi!

Otevřené pozice najdete ZDE.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.