CZ SK

Dálková ovládání

Bezdrátová komunikace PhonakNabídka diskrétních a uživatelsky přívětivých dálkových ovladačů Vám umožní rychlé a jednoduché ovládání vašich sluchadel. Již nebudete muset dále hledat správný ovládací prvek na sluchadle, jelikož díky dálkovým ovladačům Phonak to bude rychlé snadné z pohodlí vaší kapsy. Ideálně padnou do ruky a jejich atraktivní design z nich dělá především módní doplněk.

Řešení pro dálkové ovládání sluchadel

Phonak ComPilot Air II

Phonak ComPilot Air II

Diskrétní a stylové zařízení Phonak ComPilot Air II využívá technologie Bluetooth pro propojení sluchadel Phonak s mobilním telefonem nebo jiným multimediálním zařízením. Díky nové integrované  anténě bylo dosaženo ještě menší velikosti. Phonak ComPilot Air II je schopný jednoduchého ovládání Vašich sluchadel nebo také přenos telfonních hovorů nebo hudby přímo do Vašich sluchadel Phonak. 

Přejít na produktVíce informací

 

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II je jednoduchý dálkový ovladač pro sluchadla značky Phonak řady Venture.

Díky kvalitnímu ergonomickému uzpůsobení tlačítek je dosaženo snadného ovládání. Dálkový ovladač disponuje velkými tlačítky pro jednoduché ovládání hlasitosti. Dále je možné také přepínat mezi nastavenými programy sluchadla. Při stisku nejníže položeného tlačítka na ovladači dojde k přepnutí na výchozí program sluchadla. Mezi tlačítky pro ovládání hlasitosti je umístěn světelný indikátor, který indikuje situace jako odemknutí a zamknutí ovladače, volbu programu nebo aktuální stav baterie.

S dálkovým ovladačem Phonak PilotOne II bude ovládání sluchadel Phonak požitkem.

Přejít na produkt

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. 

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne

Jednoduché uživatelsky přívětivé dálkové ovládání, které umožňuje diskrétně ovládat nastavení hlasitosti a výběr programu.

E-Shop

KeyPilot2

KeyPilot2

Představuje alternativu přívěšku na klíče k dálkově ovladatelným sluchadlům:

  • Krásný design kombinace paladium/černá
  • Miniaturní dálkové ovládání pro každého
  • Ovládání hlasitosti
  • Snadný výběr poslechového programu
  • Akustické potvrzení prováděných změn
  • Ochranný kryt
  • Vyměnitelná baterieE-Shop

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info