CZ SK

Dálkové ovládání pro sluchadla

Nabídka diskrétních a uživatelsky přívětivých dálkových ovladačů Vám umožní rychlé a jednoduché ovládání Vašich sluchadel. Už nebudete muset hledat správný ovládací prvek na sluchadle - díky dálkovým ovladačům Phonak to bude rychlé a snadné z pohodlí Vaší kapsy. Ideálně padnou do ruky a jejich atraktivní design z nich dělá především módní doplněk.

Phonak ComPilot II je multifunkční

Phonak ComPilot II je multifunkční

Streamingové zařízení Phonak ComPilot II umožňuje dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Dále nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci. 

Phonak ComPilot II může být rovněž používán pro telefonování a díky vysoké kvalitě stereofonního zvuku také pro poslech multimediálních zařízení.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot II snadno připojit k mobilu, počítači, tabletu, mp3 apod. 

Pouze pro sluchadla Phonak.

Eshop pro sluchadla

Phonak RemoteControl - ovládá sluchadla jednoduše a diskrétně

Phonak RemoteControl - ovládá sluchadla jednoduše a diskrétně

Phonak RemoteControl umožňuje provádět změny v nastavení sluchadel: buď hlasitosti nebo poslechového programu stisknutím jediného tlačítka.

Tři velká tlačítka pro snadnou manipulaci a maximální pohodlí. Kromě jednoduchého ovládání oceníte diskrétní a moderní design. Dálkový ovladač Phonak RemoteControl disponuje světelnou kontrolkou, která indikuje odemknutí a zamknutí ovladače, změnu programu nebo stav baterie.

Zařízení Phonak RemoteControl musí být před použitím spárováno s Vašimi sluchadly. Párování se sluchadly je nezbytné provést pouze jedenkrát. Po počátečním párování se zařízení Phonak RemoteControl připojí ke sluchadlům automaticky.

Pro sluchadla Phonak od generace Marvel.

Eshop pro sluchadla

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II je nejjednodušší dálkový ovladač pro sluchadla.

Ergonomicky tvarovaná tlačítka umožňují velmi snadnou manipulaci. Dálkový ovladač disponuje velkými tlačítky pro jednoduché ovládání hlasitosti. Dále je možné také přepínat mezi nastavenými programy sluchadla. Při stisku nejníže položeného tlačítka na ovladači dojde k přepnutí na výchozí program sluchadla. Mezi tlačítky pro ovládání hlasitosti je umístěn světelný indikátor, který indikuje situace jako odemknutí a zamknutí ovladače, volbu programu nebo aktuální stav baterie.

Pouze pro sluchadla Phonak.

Eshop pro sluchadla

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.