CZ SK

Sluchadla Phonak Lumity

Brilantní konverzace s Lumity

Díky jedinečné technologii Phonak SmartSpeech™ pro lepší porozumění řeči se můžete doslova plně ponořit do všech konverzací kolem sebe a užívat si snazší poslech v mnoha situacích. 

Technologie inteligentního zpracování zvuku přináší nejen větší srozumitelnost, ale také snižuje Vaši námahu při poslechu.

Umí tohle všechno Vaše sluchadla?

Se sluchadly Phonak Lumity zazáříte

Inteligentní zpracování zvuku: Phonak Lumity využívá technologii inteligentního zpracování zvuku za podpory umělé inteligence, která se automaticky přizpůsobí Vašemu prostředí a zajistí Vám ten nejlepší možný poslechový zážitek.

Vodotěsnost a prachotěsnost: Phonak Lumity má normovanou ochranu IP68, což znamená, že je vodotěsný i prachotěsný, takže je ideální pro aktivní životní styl.

Zvýraznění řeči: tato funkce se zaměřuje na řečové signály a zesiluje je, což Vám usnadní porozumění konverzacím i v hlučném prostředí.

Dobíjecí baterie: Phonak Lumity je dodáván s dobíjecí baterií, která poskytuje až 24 hodin poslechu, čímž eliminuje potřebu časté výměny baterie.

Přímé streamování: Phonak Lumity podporuje přímé streamování ze zařízení Apple i Android, což Vám umožňuje streamovat hudbu, telefonní hovory a další zvuk přímo do Vašich sluchadel.

 

Shrnuto a podtrženo: nová generace Phonak Lumity přináší výkonná a všestranná sluchadla s jedinečnou řadou unikátních funkcí a nových možností pro zlepšení Vašeho poslechu a kvality života.

Přehled sluchadel Phonak generace Lumity

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.