CZ SK

Bezdrátová komunikace

Phonak má řešení pro každou značku sluchadla a kochleární implantáty

Překonávání náročných poslechových situací v hluku a na větší vzdálenost

Moderní technologie sluchadel umožňuje ve většině situací příjemný poslech a porozumění řeči. Avšak pokud telefonujete, sledujete televizi nebo se nacházíte v hlučném prostředí, a současně se snažíte udržet rozhovor s jinou osobou, může to být pro vás velmi frustrující zkušenost.

A to je chvíle pro nejnovější portfolio bezdrátové komunikace značky Phonak. Tato doplňková zařízení k vašim sluchadlům zajistí lepší srozumitelnost zejména v poslechově nejnáročnějších situacích.

Lépe slyšet v hluku nebo na větší vzdálenost, během telefonování, ve třídě a při poslechu televize a multimediálních zařízení. Nebo získat snadný a diskrétní přístup k ovládání sluchadla pomocí dálkového ovladače.

Bezdrátové příslušenství Phonak

Je-li potřeba dodatečného zvýšení výkonu - například při komunikaci v hluku nebo na větší vzdálenost, je ideálním řešením mikrofon, který bezdrátově přenáší hlas hovořící osoby přímo do sluchadel uživatele.

Se značkou Phonak si můžete užívat svobody bezdrátového připojení bez ohledu na váš rozpočet – z široké nabídky si vybere každý!

Průvodce kompatibility zařízení Phonak Roger pro sluchadla a kochleární implantáty

Konfigurátor zařízení Phonak Roger pro všechna sluchadla a kochleární implantáty

Kliknutím na obrázek přejdete na interaktivní verzi. Pozn. v anglickém jazyce.

Portfolium

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info