CZ SK

Real Ear Sound

Přirozená akustika uchaReal Ear Sound

Pokud jsou směrové mikrofony umístěny mimo ušní boltec (závěsná sluchadla), přirozená schopnost orientace pro přímou (přední/zadní) a vertikální lokalizaci poslechu se může vytratit.

Závěsná sluchadla značky Phonak díky inovaci Real Ear Sound řeší tento nedostatek aplikací specifické frekvence směru, aby obnovily přirozené poslechové schopnosti ucha, a účinně udržují přesnou lokalizaci poslechu.

Díky tomu hovoříme o přirozené schopnosti lokalizace zvuku a zlepšení prostorové orientace uživatele sluchadla.

 

Real Ear Sound

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.