CZ SK

Ceník sluchadel Phonak

Ceník sluchadel Phonak

Ceník sluchadel Phonak

Níže si můžete stáhnout přehled platných cen sluchadel značky Phonak ve formátu PDF.

Ceník obsahuje přehled vybavení jednotlivých modelů adaptabilními funkcemi.

Sluchadla Phonak nabízí širokou škálu funkcí, jež se vyznačují vysokou mírou spokojenosti uživatelů v jakkoliv náročném poslechovém prostředí. Čistota zvuku, konektivita Bluetooth, chytré aplikace a možnost dobíjení řadí sluchadla Phonak na čelné místo v oboru poslechového řešení.

Aktualizováno k 1. květnu 2024.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.