CZ SK

Srozumitelnost poslechu v hluku a na větší vzdálenost

Pokud jste obklopeni hlukem, nebo se snažíte poslouchat hovor na dálku, udržet konverzaci s jedním nebo více osobami může být obtížné - a to i s nejmodernějšími sluchadly. V těchto náročných poslechových situacích Vám může pomoci široký výběr bezdrátového příslušenství značky Phonak.

Především však produkty z portfolia Roger, které využívají inteligentních adaptivních algoritmů pro dosažení vysoce kvalitního bezdrátového přenosu. Produkty je nutné vždy kombinovat s přijímačem Roger.

Vhodným pomocníkem pro výběr bezdrátového příslušenství je také Konfigurátor Roger, pomocí kterého se dovíte, jaké řešení je vhodné pro Vámi zadanou značku a model sluchadla.

Na uvedená zařízení lze získat finanční příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Phonak Roger On iN - kouzlo automatického adaptivního přenosu

Phonak Roger On iN - kouzlo automatického adaptivního přenosu

Phonak Roger On iN je všestranný multimediální bezdrátový mikrofon nové generace.

Obsahuje dvě licence pro přijímače Roger, které lze nainstalovat do sluchadel Phonak generace Marvel a Paradise - bez nutnosti používat externí přijímače. Zařízení je vybaveno adaptivním bezdrátovým přenosem, plně automatickým nastavením, dokovací stanicí k televizi a audio vstupem pro připojení k multimediálnímu zařízení. Vítěz prestižního ocenění za design Red Dot Award 2021.

Pomocí aplikace myRogerMic je možné ovládat vzdálený mikrofon Phonak Roger On z chytrého telefonu.

Pro sluchadla Phonak od generace Marvel.

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger Select iN - bohatý společenský život bez limitů

Phonak Roger Select iN - bohatý společenský život bez limitů

Roger Select iN představuje nejnovější generaci bezdrátových mikrofonů značky Phonak.

Multimediální vzdálený mikrofon Roger Select iN je ideální pro použití do jakéhokoliv prostředí. Plně automatický včetně možnosti volby manuálního výběru směru zaměření mikrofonu až do rozsahu 360°. Díky funkci RogerDirect™ nebudou Vaše sluchadla potřebovat externí přijímač. S konektivitou Bluetooth® budete stále v kontaktu s okolním světem, vč. telefonování hands-free.

Diskrétní designový doplněk ve třech barevných variantách, k umístění na stůl, nebo přichycení na oblečení, z něj činí nepostradatelného společníka do každé společnosti.

Pro sluchadla Phonak od generace Marvel.

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger On - atraktivní společník

Phonak Roger On - atraktivní společník

Zařízení Roger On představuje moderní bezdrátový mikrofon, který umožňuje uživatelům sluchadel slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve dvou barevných variantách je všestranným společníkem do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger On lze používat samostatně, nebo společně s dalšími vzdálenými mikrofony Roger. Zařízení Roger On má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem a lze jej používat také pro poslech televize a jiných multimediálních zařízení.

Díky aplikaci myRogerMic je možné ovládat vzdálený mikrofon Phonak Roger On z chytrého telefonu.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger Select - silný spojenec pro Váš společenský život

Phonak Roger Select - silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select je moderní bezdrátový mikrofon.

Univerzální vzdálený mikrofon Roger Select je ideální pro použití ve stacionární poloze, např. v restauraci. Umístěný ve středu stolu diskrétně a zcela automaticky snímá řeč osoby, která právě hovoří, a plynule se přepíná od jednoho mluvčího k druhému.

Atraktivní miniaturní design ve třech barevných variantách, k umístění na stůl, nebo přichycení na oblečení.

Roger Select je vybavený konektivitou Bluetooth® pro telefonování.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger Table Mic II - Váš nový parťák do týmu

Phonak Roger Table Mic II - Váš nový parťák do týmu

Roger Table Mic II je unikátní bezdrátový mikrofon, který umožňuje lepší porozumění řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost. Určen především pro využití na pracovišti.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger, díky níž dochází k vysoce kvalitnímu bezdrátovému přenosu řeči a zvuku přímo do sluchadel. Pomocí tohoto zařízení získáte skvělé porozumnění při skupinových konverzacích. Roger Table Mic II lze používat samostatně, společně s dalšími zařízeními Roger Table Mic nebo ve spojení s mikrofonem Roger Pen či Roger Clip-on Mic. Zařízení disponuje provozní dobou až 20 hodin a dálkovým ovladačem pro zajištění plného pohodlí.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Phonak PartnerMic - malý, ale šikovný

Phonak PartnerMic - malý, ale šikovný

Diskrétní mikrofon Phonak PartnerMic umožňuje uživatelům sluchadel efektivnější komunikaci v hlučném prostředí.

Při používání se toto bezdrátové zařízení přichytí na svrchní oděv partnera v komunikaci. Představuje ideální řešení pro individuální konverzaci v autě, kavárně, restauraci, či učebně. Mikrofon Phonak PartnerMic využívá integrovanou technologii Phonak AirStream™, která bezdrátově přenáší řeč do sluchadel bez dalšího přídavného zařízení.

Jednoduché ovládání a doba nepřetržitého provozu se přibližuje až k 6 hodinám. Při celkovém vybití zařízení Vám stačí pouze 2 hodiny do plného nabití. Funkční dosah mikrofonu od sluchadla je až 25 metrů.

Pro sluchadla Phonak od generace Marvel.

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger Clip-On Mic pro partnerskou konverzaci

Phonak Roger Clip-On Mic pro partnerskou konverzaci

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera v konverzaci. Díky unikátní technologii Roger vzdálený bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v hluku.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo se zařízením Roger Pen. Využijete pro poslech televize a multimediálních zařízení.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.