CZ SK

Konverzace v hluku a na větší vzdálenost

Bezdrátová komunikace PhonakPokud jste obklopeni hlukem, nebo se snažíte poslouchat hovor na dálku, udržet konverzaci s jedním nebo více osobami může být obtížné - a to i s nejmodernějšími sluchadly. V těchto náročných poslechových situacích vám může pomoci náš široký výběr bezdrátového příslušenství.

Především se jedná o produkty z kategorie Roger, které využívají inteligentních adaptivních algoritmů pro dosažení vysoce kvalitního bezdrátového přenosu. Produkty je nutné vždy kombinovat s Roger přijímačem.

Vhodným pomocníkem pro výběr bezdrátového příslušenství je také Konfigurátor Roger, pomocí kterého se dovíte, jaké řešení je vhodné pro Vámi zadanou značku a model sluchadla. Dostupný po kliknutí na níže uvedený obrázek.

Roger konfigurátor

Pozn. Roger konfigurátor je pouze v anglickém jazyce.

Na uvedená zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Řešení poslechu

Roger Select - Silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select - Silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select, horká NOVINKA letošního podzimu, je bezkonkurenčně nejmodernějším bezdrátovým mikrofonem.

Univerzální vzdálený mikrofon Roger Select je ideální pro použití ve stacionární poloze, např. v restauraci. Umístěný ve středu stolu diskrétně a zcela automaticky snímá řeč osoby, která právě hovoří, a plynule se přepíná od jednoho mluvčího k druhému.

Atraktivní miniaturní design ve třech barevných variantách, k umístění na stůl, nebo přichycení na oblečení, z něj činí diskrétního společníka do každé společnosti.

Roger Select je vybavený Bluetooth® konektivitou pro telefonování.

E-Shop

Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Roger Table Mic je unikátní bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost. Určen především pro malé a větší jednání či konference.

Postaven na zcela unikátní převratné Roger technologii, díky které dochází k vysoce kvalitnímu bezdrátovému přenosu řeči a zvuku přímo do sluchadel. Pomocí tohoto zařízení získáte skvělé porozumnění při skupinových konverzacích. Roger Table Mic lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Table Micy nebo ve spojení s mikrofonem Roger Pen či Roger Clip-on Mic. Zařízení disponuje provozní dobou až 20 hodin a dálkovým ovladačem pro zajištění plného pohodlí.

Více informací zde

Přejít na produkt

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic. Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Více informací zde

E-Shop

Phonak Roger Clip-On Mic

Phonak Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

Více informací zde

E-Shop

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Uvedená sada obsahuje jednoduchý bezdrátový mikrofon Phonak RemoteMic a streamingové zařízení Phonak ComPilot Air II. Tento malý a lehký bezdrátový mikrofon se připíná na oděv osoby, s níž uživatel sluchadel hovoří. Mluvčí hovoří do mikrofonu a zvuk se pomocí Bluetooth přenáší za pomoci Phonak ComPilot Air II přímo do sluchadel na vzdálenost až 20 metrů.

Přejít na produkt

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot

RemoteMic je rychlý a jednoduchý způsob, jak zlepšit srozumitelnost komunikace tváří v tvář v obtížných poslechových situacích a na větší vzdálenost.

RemoteMic se připevní na oblečení hovořící osoby a jeho hlas posílá bezdrátově přímo do sluchadel přes zařízení ComPilot. 

Nastavená hlasitost sluchadel se automaticky sníží po dobu příjímání signálu ze zařízení RemoteMic.E-Shop

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info