CZ SK

Konverzace v hluku a na větší vzdálenost

Bezdrátová komunikace PhonakPokud jste obklopeni hlukem, nebo se snažíte poslouchat hovor na dálku, udržet konverzaci s jedním nebo více osobami může být obtížné - a to i s nejmodernějšími sluchadly. V těchto náročných poslechových situacích vám může pomoci náš široký výběr bezdrátového příslušenství.

Především se jedná o produkty z kategorie Roger, které využívají inteligentních adaptivních algoritmů pro dosažení vysoce kvalitního bezdrátového přenosu. Produkty je nutné vždy kombinovat s Roger přijímačem.

Vhodným pomocníkem pro výběr bezdrátového příslušenství je také Konfigurátor Roger, pomocí kterého se dovíte, jaké řešení je vhodné pro Vámi zadanou značku a model sluchadla. Dostupný po kliknutí na níže uvedený obrázek.

Roger konfigurátor

Pozn. Roger konfigurátor je pouze v anglickém jazyce.

Na uvedená zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Řešení poslechu

Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Roger Table Mic je unikátní bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost. Určen především pro malé a větší jednání či konference.

Postaven na zcela unikátní převratné Roger technologii, díky které dochází k vysoce kvalitnímu bezdrátovému přenosu řeči a zvuku přímo do sluchadel. Pomocí tohoto zařízení získáte skvělé porozumnění při skupinových konverzacích. Roger Table Mic lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Table Micy nebo ve spojení s mikrofonem Roger Pen či Roger Clip-on Mic. Zařízení disponuje provozní dobou až 20 hodin a dálkovým ovladačem pro zajištění plného pohodlí.

Více informací zde

Přejít na produkt

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic. Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Více informací zde

E-Shop

Phonak Roger Clip-On Mic

Phonak Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

Více informací zde

E-Shop

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot Air II

Uvedená sada obsahuje jednoduchý bezdrátový mikrofon Phonak RemoteMic a streamingové zařízení Phonak ComPilot Air II. Tento malý a lehký bezdrátový mikrofon se připíná na oděv osoby, s níž uživatel sluchadel hovoří. Mluvčí hovoří do mikrofonu a zvuk se pomocí Bluetooth přenáší za pomoci Phonak ComPilot Air II přímo do sluchadel na vzdálenost až 20 metrů.

Přejít na produktVíce informací zde

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot

Sada Phonak RemoteMic a Phonak ComPilot

RemoteMic je rychlý a jednoduchý způsob, jak zlepšit srozumitelnost komunikace tváří v tvář v obtížných poslechových situacích a na větší vzdálenost.

RemoteMic se připevní na oblečení hovořící osoby a jeho hlas posílá bezdrátově přímo do sluchadel přes zařízení ComPilot. 

Nastavená hlasitost sluchadel se automaticky sníží po dobu příjímání signálu ze zařízení RemoteMic.E-Shop

Více informací

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info