CZ SK

Srozumitelný poslech nejen ve škole

Srozumitelný poslech ve škole

Ke skutečnému a smysluplnému vzdělávání dochází tehdy, když jsou do něj děti opravdu zapojeny. Takové zapojení je možné pouze tehdy, pokud žáci a studenti mohou jasně slyšet a rozumět svému učiteli. Unikátní řešení technologie Roger přemosťuje mezeru srozumitelnosti poslechu tak, že učitelova slova posílá přímo do ucha studenta - uživatele sluchadel nebo kochleárního implantátu jakékoliv značky

Řešení srozumitelnosti poslechu ve škole

Unikátní inteligentní řešení akustiky výukových prostor

Phonak Roger SoundField - Řešení akustiky a srozumitelnosti poslechu v interiéru v 5ti minutách! Automaticky a jednoduše!

Aby se dítěti dostalo nejlepšího vzdělání, musí být schopno během výuky slyšet hlas učitele jasně a srozumitelně, což bohužel není vždy možné. Faktory, jako je hluk ve třídě, vzdálenost mezi učitelem a studenty a velmi často špatná akustika učební místnosti, mohou ztížit porozumění výkladu i pro dítě s normálním sluchem.

Pro učitele hlučná učebna znamená zvýšit hlas, aby byl slyšet, což často vede k ochraptění jeho hlasivek, bolesti a v případě dočasné ztráty hlasu a případně nucenému pracovnímu volnu.

Za těmito důvody stojí zrod technologie Roger SoundField - srozumitelně zesílit hlas učitele, aby všichni ve třídě bez omezení slyšeli a rozuměli výkladu ze všech směrů. Toto opatření následně vede ke zlepšení studijního výkonu žáků.

 

Prokázané výhody komunikačního systému Phonak Roger SoundField*:

  • Zlepšení poslechových a studijních dovedností u dětí
  • Snížení nároků na hlas učitele
  • Učitelé opakují pokyny a informace méně často
  • Lepší organizace výuky a řízení třídy

Komunikační systém Phonak Roger SoundField pro vybavení jedné třídy zahrnuje:

  • Roger DigiMaster 5000 (do 100 m2) nebo Roger DigiMaster 7000 (do 300 m2)
  • stojan
  • řídicí jednotku Roger Touchscreen Mic s vestavěnými mikrofony 

*Zkušenosti uživatelů

Pro nabídku na míru Vašemu prostoru nás kontaktujte na e-mailu: helpdesk.phonak@reja.cz.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.