CZ SK

Pro školy a instituce

Ke skutečnému a smysluplnému vzdělávání dochází tehdy, když jsou do něj děti opravdu zapojeny. Takové zapojení je možné pouze tehdy, pokud žáci a studenti mohou jasně slyšet a rozumět svému učiteli. Unikátní řešení technologie Roger přemosťuje mezeru srozumitelnosti poslechu tak, že učitelova slova posílá přímo do ucha studenta - uživatele sluchadel nebo kochleárního implantátu.

Eshop pro sluchadla všech značek

 

Unikátní inteligentní řešení akustiky výukových prostor

Phonak Roger SoundField - Řešení akustiky a srozumitelnosti poslechu v interiéru v 5ti minutách! Automaticky a jednoduše!

Aby se dítěti dostalo nejlepšího vzdělání, musí být schopno během výuky slyšet hlas učitele jasně a srozumitelně, což bohužel není vždy možné. Faktory, jako je hluk ve třídě, vzdálenost mezi učitelem a studenty a velmi často špatná akustika učební místnosti, mohou ztížit porozumění výkladu i pro dítě s normálním sluchem.

Pro učitele hlučná učebna znamená zvýšit hlas, aby byl slyšet,  což často vede k ochraptění jeho hlasivek, bolesti a v případě dočasné ztráty hlasu a případně nucenému pracovnímu volnu.

Za těmito důvody stojí zrod technologie Roger SoundField - srozumitelně zesílit hlas učitele a tím napomoci studentům, aby bez omezení slyšeli a rozuměli výkladu ze všech směrů. Toto opatření následně vede ke zlepšení studijního výkonu žáků.

 

Prokázané výhody komunikačního systému Phonak Roger SoundField*:

  • Zlepšení poslechových a studijních dovedností u dětí
  • Snížení nároků na hlas učitele
  • Učitelé opakují pokyny a informace méně často
  • Lepší organizace výuky a řízení třídy

Komunikační systém Phonak Roger SoundField pro vybavení jedné třídy zahrnuje:

  • DigiMaster 5000 (do 100 m2) nebo DigiMaster 7000 (do 300 m2)
  • stojan
  • řídicí jednotku Roger Touchscreen Mic s vestavěnými mikrofony 

Zkušenosti uživatelů

Pro nabídku na míru Vašemu prostoru nás kontaktujte na e-mailu helpdesk.phonak@reja.cz.

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info