CZ SK

Phonak Sky Lumity

Řešení, které zcela naplňuje potřeby vašeho dítěte

Sluchadla Phonak Sky Lumity nejlěpší řešení pro děti a teenagery

Sluchadla Phonak Sky Lumity poskytují dětem řešení sluchu v každé etapě jejich života. Díky integrované nejmodernější technologii Phonak SmartSpeech™ sluchadla Sky upřednostňují porozumění řeči. Můžete si být tak jisti, že vaše dítě má takové řešení pro sluch, které mu umožní prospívat a dosáhnout svého plného potenciálu.

 • Upřednostňuje porozumění řeči v tichu, v hluku, na dálku a na cestách
 • Dobíjecí i bateriová varianta
 • Univerzální konektivita s Bluetooth®
 • Kompatibilita se vzdálenými mikrofony Roger™ pro srozumitelný poslech v hluku a na vzdálenost
 • Mobilní aplikace myPhonak Junior pro poslech na míru

Malé uši, velký zvuk

Malé uši, velký zvuk

Věříme, že každé dítě je jedinečné, a proto pediatrická řešení Phonak přicházejí v rozmanité škále barev, které jim umožňují přijmout jejich jedinečnost. S designem odolným proti neoprávněné manipulaci a LED kontrolkami, které ukazují stav sluchadla, se snažíme usnadnit život dětským uživatelům i jejich rodičům.

Porozumění řeči ve spojení s inovativní technologií navrženou pro děti
Technologie Phonak SmartSpeech™ představuje soubor funkcí, které se plynule automaticky přizpůsobují, aby poskytovaly lepší porozumění řeči v náročných poslechových prostředích. Pozn. 1, 2

Seznamte se s rodinou sluchadel Sky Lumity

 Phonak Sky L-M Phonak Sky L-SP   Phonak Sky L-PR Phonak Sky L-UP 
Phonak Sky L-M Phonak Sky L-SP Phonak Sky L-PR Phonak Sky L-UP
 • Pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Telecoil (T-cívka)
 • Pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Telecoil (T-cívka)
 • Pro mírnou až středně těžkou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Nabíjecí
 • Pro těžkou až hlubokou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Telecoil (T-cívka)

Podtrhněte svou jedinečnost unikátní barevnou kombinací z širokého výběru

Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity
 Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity
 Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  

Pozitivní dopad na prospívání dítěte

Sluch významně ovlivňuje každou oblast života dítěte, od vývoje jazyka a řeči po sociální vazby a studijní úspěchy, a proto jim dobře padnoucí dětská sluchadla mohou pomoci posouvat se v životě vpřed. Pozn. 2

 

Operační systém Phonak AutoSense Sky Phonak SoundRecover 2

Tento operační systém, navržený s ohledem na každodenní poslechové situace, snímá okolí dětí a plynule se přizpůsobuje zvukům, ať jsou kdekoli, aby jim byl zajištěn čistý a bohatý zvuk. Směrové mikrofony se automaticky zaměřují na oblast, odkud se řečový signál šíří, a současně potlačují hluk prostředí na pozadí. Díky řízení intenzity hluku mohou děti cítit větší komfort při poslechu.

Algoritmus funkce SoundRecover2 pomáhá zajistit, aby byly vysokofrekvenční zvuky slyšitelné. Pozn. 5.

Když je dítě schopno slyšet všechny frekvence zvuku, získává ten nejlepší přínos z každé konverzace a sociální interakce.

Phonak AutoSense OS Sky

Phonak Sound Recover

Zlepšení přístupu k řeči díky vzdáleným mikrofonům Roger a bezdrátovému příslušenství

Technologie Roger a sluchadla Sky jsou dokonalou kombinací pro zajištění přístupnosti vzdělávání a lepšího přístupu k řeči, a to jak ve školní třídě, tak mimo ni. Roger je spolehlivým společníkem, který pomáhá dětem se plně soustředit, aktivně se účastnit výuky a dobře prospívat. Podpořte učení a rozvoj jazyka svého dítěte, neboť, jak výzkum ukazuje, používání zařízení Roger v domácím prostředí dětem denně poskytlo o 5 300 slovům více! Pozn. 1, *

 Vzdálený mikrofon Phonak Roger On do školy  Vzdálený mikrofon Phonak Roger Select na doma  Phonak TV Connector pro srozumitelnost poslechu televize
Phonak Roger On™ Phonak Roger Select™ Phonak TV Connector

Všestranný mikrofon navržený tak, aby byla konverzace stále srozumitelná i v obtížných a neustále se měnících poslechových situacích. Poskytuje stereo zvuk a automaticky rozpozná směr, ze kterého zvuky přicházejí. 

Disponuje plně automatickým režimem výběru směrového mikrofonu pro zajištění komplexního poslechu. Umístěný ve středu stolu automaticky vybere osobu, která mluví. Když probíhá více konverzací najednou, můžete manuálně vybrat, koho bude snímat. 

Bezdrátové příslušenství, které díky Bluetooth® přenáší TV a hudbu přímo do sluchadel. Jednoduché rozhraní plug-and-play spolupracuje s televizory a dalšími zdroji zvuku a podporuje přímé propojení se sluchadly Phonak.

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce v místě trvalého bydliště žadatele nebo nadací.

Připojí se k chytré aplikaci nebo zařízení Bluetooth

Připojí se k chytré aplikaci nebo zařízení Bluetooth

 

Sluchadla Phonak Sky je možné spárovat s chytrou aplikací myPhonak Junior a nebo zařízeními podporujícími technologii Bluetooth®, aby se děti mohly jednoduše spojit s okolním světem.

Chytrá aplikace myPhonak Junior
myPhonak Junior je jediná specializovaná pediatrická aplikace v oboru s hodnocením více než 4 ⭐, která navíc umožňuje dětem přizpůsobit si svůj poslech na míru. Umožňuje dětem a rodičům přístup k vyhodnocování zkušeností z používání sluchadel a také převzít kontrolu nad zvukem kolem nich a přizpůsobit si svá personalizovaná nastavení v reálném světě.

Phonak Sky Link M

Phonak Sky Link M

Sky Link M je závěsné sluchadlo navržené tak, aby podporovalo děti od úplného začátku. Toto jedinečné bimodální sluchadlo lze spárovat s dětským zvukovým procesorem značky Advanced Bionics. Sluchadlo a zvukový procesor pracují integrovaným způsobem, aby optimalizovaly sluchový výkon ve všech situacích.

Reference

Slovní ochranná známka a logo Bluetooth® jsou zapsané ochranné známky ve vlastnictví Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv užívání těchto známek společností Sonova AG podléhá licenci.

iOS je zapsaná ochranná známka či ochranná známka společnosti Cisco Systems, Inc. a/anebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech amerických a některých dalších zemích.

Android je ochranná známka společnosti Google LLC.

1. Benitez-Barrera, C.R, Angley G.P., & Tharpe, A.M. (2018). Remote microphone system use at home: Impact on caregiver talk. Journal of  Speech, Language and Hearing Research, Vol. 61, 399-409.

2. National Scientific Council on the Developing Child. (2004). Young children develop in an environment of relationships.

3. Wolfe, J., Jones, C. & Rakita, L. (2018). Noise technologies: What do kids need and what do they want?, Phonak Field Study News

4. Feilner, M., Rich, S., & Jones, C. (2016). Automatic and directional for kids - Scientific background and implementation of pediatric optimized automatic functions. Phonak Insight získané z z www.phonak.com/evidence.

5. Wolfe, J. (2016). SoundRecover2 for Pediatrics: Audibility where it matters most. Phonak Field Study News získané z  www.phonak.com/evidence.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.