CZ SK

Phonak Bolero M

REJA Sluchadla Phonak Bolero M - spolehlivé řešení pro mírnou až středně těžkou ztrátu sluchu

Sluchadla Phonak Bolero pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu kombinují maximální spolehlivost a odolnost s bohatým poslechovým zážitkem a multifunkčností.

Chci vyzkoušet nejnovější technologii sluchadle Phonak

Čistý, bohatý zvukSluchadla Phonak Bolero Marvel  poskytují maximální spolehlivost a odolnost
Vychutnejte si lepší porozumění řeči v hluku¹ a méně úsilí při poslechu² v náročném poslechovém prostředí. Budete jednoduše ohromeni tím, jak skvěle sluchadla Bolero Marvel fungují od okamžiku prvotního nastavení a pokaždé, když je budete používat.

 


Díky Bluetooth se připojíte nejen k chytrým telefonům a televizi
Sluchadla Phonak Bolero Marvel se připojují přímo k jakémukoliv chytrému telefonu s operačním systémem iOS nebo Android a řadě dalších zařízení s Bluetooth®. Využijete pro telefonování hands-free, poslech televize, hudby nebo audioknihy, podcastu a mnoha dalšího bez omezení.

 


Dobíjecí model
Sluchadla Marvel s výkonnou dobíjecí technologií se snadno používají, rychle se nabíjejí a nabízejí celý den poslechu včetně streamování :-)

Aplikace myPhonak

Vzdálené mikrofony Roger

Přizpůsobte si poslech reálným zkušenostem a jemně dolaďte svá sluchadla prostřednictvím Vzdálené podpory a mnoha dalších funkcí v rámci aplikace myPhonak. Stáhněte si zdarma.

Mikrofony Roger jsou perfektním řešením pro snadné porozumění řeči v hlučném prostředí a na dálku (3). Nyní streamují přímo do sluchadel Marvel.
Sluchadla Phonak Marvel používají chytrou aplikaci myPhonak Sluchadla Phonak Marvel používají vzdálené mikrofony s unikátní technologií Roger

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Jaká bude Vaše volba barvy

Sluchadla jsou dostupná v mnoha barevných odstínech, zvolte podle své oblíbené.

Sluchadla Phonak Bolero Marvel Sluchadla Phonak Bolero Marvel Sluchadla Phonak Bolero Marvel Sluchadla Phonak Bolero Marvel v barvě Black Velvet Sluchadla Phonak Bolero Marvel
 Sluchadla Phonak Bolero Marvel  Sluchadla Phonak Bolero Marvel v barvě Alpine White Sluchadla Phonak Bolero Marvel   Sluchadla Phonak Bolero Marvel v základní béžové barvě  

Vyberte si vhodné řešení

Sluchadla Phonak Bolero Marvel jsou k dispozici ve dvou modelech, které zohledňují rozsah sluchové ztráty. Odborník Vám doporučí vhodný model a úroveň výkonu a současně vysvětlí rozsah vybavení sluchadla z hlediska adaptabilních funkcí.

 Sluchadla Phonak Bolero M  spolehlivý partner  Sluchadla Phonak Bolero Marvel v praktické dobíjecí variantě

Phonak Bolero M-M

Phonak Bolero M-PR

  • Pro mírné až střední ztráty sluchu
  • Baterie: 312 zinko-vzduchová
  • Přímá konektivita k chytrým telefonům s iOS nebo Androidem
  • T-cívka
  • Pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
  • Baterie: vestavěná dobíjecí lithium-iontová
  • Poslech po celý den včetně streamování s Rogerem
  • Plně nabité za pouhé 3 hodiny

Studie

Níže jsou k dispozici ověřené studie.

1 Stewart, E., Rakita, L. & Drexler, J. (2019). StereoZoom Part 1: The benefit of wirelessly connected narrow directionality in Phonak hearing aids for speech intelligibility. Phonak www.phonakpro.com/evidence, , accessed February 26th, 2019.
2 Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, accessed October 17th, 2018.
3 Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology 23(2), 201-210

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.