CZ SK

Phonak Bolero M

Dobíjecí sluchadla Phonak

REJA Sluchadla Phonak Bolero M - spolehlivé řešení pro mírnou až středně těžkou ztrátu sluchu

Sluchadla Phonak Bolero pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu kombinují maximální spolehlivost a odolnost s bohatým poslechovým zážitkem a multifunkčností.

Chci vyzkoušet nejnovější technologii sluchadle Phonak

Čistý, bohatý zvukSluchadla Phonak Bolero Marvel  poskytují maximální spolehlivost a odolnost
Vychutnejte si lepší porozumění řeči v hluku¹ a méně úsilí při poslechu² v náročném poslechovém prostředí. Budete jednoduše ohromeni tím, jak skvěle sluchadla Bolero Marvel fungují od okamžiku prvotního nastavení a pokaždé, když je budete používat.

 


Díky Bluetooth se připojíte nejen k chytrým telefonům a televizi
Sluchadla Phonak Bolero Marvel se připojují přímo k jakémukoliv chytrému telefonu s operačním systémem iOS nebo Android a řadě dalších zařízení s Bluetooth®. Využijete pro telefonování hands-free, poslech televize, hudby nebo audioknihy, podcastu a mnoha dalšího bez omezení.

 


Dobíjecí model
Sluchadla Marvel s výkonnou dobíjecí technologií se snadno používají, rychle se nabíjejí a nabízejí celý den poslechu včetně streamování :-)

Aplikace myPhonak

Vzdálené mikrofony Roger

Přizpůsobte si poslech reálným zkušenostem a jemně dolaďte svá sluchadla prostřednictvím Vzdálené podpory a mnoha dalších funkcí v rámci aplikace myPhonak. Stáhněte si zdarma.

Mikrofony Roger jsou perfektním řešením pro snadné porozumění řeči v hlučném prostředí a na dálku (3). Nyní streamují přímo do sluchadel Marvel.
Sluchadla Phonak Marvel používají chytrou aplikaci myPhonak Sluchadla Phonak Marvel používají vzdálené mikrofony s unikátní technologií Roger

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Jaká bude Vaše volba barvy

Sluchadla jsou dostupná v mnoha barevných odstínech, zvolte podle své oblíbené.

Sluchadla Phonak Bolero Marvel Sluchadla Phonak Bolero Marvel Sluchadla Phonak Bolero Marvel Sluchadla Phonak Bolero Marvel v barvě Black Velvet Sluchadla Phonak Bolero Marvel
 Sluchadla Phonak Bolero Marvel  Sluchadla Phonak Bolero Marvel v barvě Alpine White Sluchadla Phonak Bolero Marvel   Sluchadla Phonak Bolero Marvel v základní béžové barvě  

Vyberte si vhodné řešení

Sluchadla Phonak Bolero Marvel jsou k dispozici ve dvou modelech, které zohledňují rozsah sluchové ztráty. Odborník Vám doporučí vhodný model a úroveň výkonu a současně vysvětlí rozsah vybavení sluchadla z hlediska adaptabilních funkcí.

 Sluchadla Phonak Bolero M  spolehlivý partner  Sluchadla Phonak Bolero Marvel v praktické dobíjecí variantě

Phonak Bolero M-M

Phonak Bolero M-PR

  • Pro mírné až střední ztráty sluchu
  • Baterie: 312 zinko-vzduchová
  • Přímá konektivita k chytrým telefonům s iOS nebo Androidem
  • T-cívka
  • Pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
  • Baterie: vestavěná dobíjecí lithium-iontová
  • Poslech po celý den včetně streamování s Rogerem
  • Plně nabité za pouhé 3 hodiny

Studie

Níže jsou k dispozici ověřené studie.

1 Stewart, E., Rakita, L. & Drexler, J. (2019). StereoZoom Part 1: The benefit of wirelessly connected narrow directionality in Phonak hearing aids for speech intelligibility. Phonak www.phonakpro.com/evidence, , accessed February 26th, 2019.
2 Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, accessed October 17th, 2018.
3 Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology 23(2), 201-210

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.