CZ SK

Sluchadla Phonak Paradise

Sluchadla Phonak Paradise pro život v harmonii

Jasný přirozený zvuk

Jasný přirozený zvuk

 

Poslech představuje komplexní proces. Vnímání začíná v nitru ucha - hlemýždi - který jako první zvuk zaznamená, a končí v mozku, který jej zpracuje do osobního prožitku. Nová generace sluchadel Phonak Paradise je výsledkem desítek let výzkumu a aplikace technologických poznatků tak, aby svému uživateli poskytovala jasný přirozený poslech, díky němuž bude moci znovu prožívat všechny krásy zvuku tak, jak ve své přirozenosti znějí. Více...

Brilantní porozumění řeči

Brilantní porozumění řeči

 

Porozumět někomu, kdo mluví tiše nebo z větší vzdálenosti v tichém prostředí, je náročné. Sluchadla Phonak Paradise řeší tento náročný úkol zesílením tiché řeči pomocí inovativní funkce Zvýraznění řeči (Speech Enhancer). Díky ní naleznete znovu radost z komunikace se svými blízkými, přáteli nebo kolegy.

Individuální potlačení hluku okolního prostředí

Individuální potlačení hluku okolního prostředí

 

Sami dobře víte, kolik úsilí vyžaduje sledování konverzace, kdy řeč přichází zepředu a hluk ze stran a zezadu. Velmi často je ovlivněno typem místnosti, ve které se nacházíte, nebo dokonce i tím, jak se právě cítíte. Díky nové funkci Dynamického potlačení hluku (Dynamic Noise Cancellation) si můžete přizpůsobit požadovanou úroveň potlačení hluku v reálném čase - jednoduše prostřednictvím aplikace myPhonak.

Přístup k hlasovému asistentovi pouhým poklepáním na ucho

Přístup k hlasovému asistentovi pouhým poklepáním na ucho

 

Zkuste si to představit... Pouhým poklepáním na ucho můžete ovládat telefonní hovory, přenos hudby nebo hlasového asistenta. Senzor pohybu (Motion Sensor Hearing) ve sluchadlech generace Paradise Vám nabízí snadný způsob, jak tohle všechno zvládnout a mnohem víc.  Vestavěný mikrofon ve sluchadlech umožňuje skutečné telefonování hands-free a aktivaci hlasového asistenta. 

Zvukové ukázky nových adaptabilních funkcí sluchadel Phonak generace Paradise

Funkce sluchadel Phonak Paradise Funkce sluchadel Phonak Paradise Funkce sluchadle Phonak Paradise

Funkce Zvýraznění řeči

Funkce Poslech se senzorem pohybu

Funkce Dynamické potlačení hluku

Připojí se k chytrému telefonu, televizi a dalším zařízením

Připojí se k chytrému telefonu, televizi a dalším zařízením

 

Univerzální konektivitu sluchadel Paradise využijete pro připojení ke všem zařízením s operačním systémem iOS® nebo Android™ a také dalším zařízením s Bluetooth®. Zvuk z těchto zařízení ve vynikající kvalitě tak můžete streamovat přímo do Vašich sluchadel. Bonusem navíc je možnost být současně připojen ke dvěma z nich, mezi kterými můžete hladce přepínat. 

Chytré aplikace, které rozšiřují Vaše možnosti

Chytré aplikace, které rozšiřují Vaše možnosti

 

Ovládejte svá sluchadla Phonak Paradise, získejte přístup k užitečným funkcím a přizpůsobte si svá individuální nastavení prostřednictvím aplikace myPhonak.

Nejlepší způsob, jak vytěžit ze svých sluchadel maximum.

Unikátní technologie Roger™

Unikátní technologie Roger™

Zcela průlomové řešení v poslechové technologii představuje vestavěná funkce RogerDirect™, která umožňuje mikrofonům Roger streamovat přímo do sluchadel generace Paradise bez nutnosti používání externího přijímače.* S touto jedinečnou inovací se můžete plně účastnit konverzací i ve velmi hlučném prostředí, které může představovat Vaše pracoviště, školní třída, nákupní centrum, restaurace, nebo volnočasové aktivity.

*Funkce RogerDirect™ vyžaduje instalaci přijímačů Roger do sluchadel Phonak prostřednictvím přijímače Roger X nebo mikrofonu Roger iN.

Přehled sluchadel Phonak generace Paradise

 

Sluchadla Phonak Audéo Paradise Sluchadla Phonak Naída Paradise pro těžké ztráty sluchu   Sluchadla Phonak CROS P pro jednostrannou hluchotu  Sluchadla Phonak Virto P s bezkonkurenční kvalitou zvuku
Phonak Audéo P  Phonak Naída P Phonak CROS P  Phonak Virto P
       
       

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.