CZ SK

NoiseBlock

Omezení hluku průmyslových zařízeníNoiseBlock

NoiseBlock Processing je obzvláště efektivní k potlačení nepříjemného hluku v průmyslovém prostředí strojů, motorů nebo ventilačních zařízení.

NoiseBlock neustále analyzuje prostředí.

Účinný algoritmus funkce NoiseBlock pozná jemné rozdíly mezi verbálním a neverbálním zvukem a automaticky snižuje hluk.

Na základě vstupní charakteristiky zvuku potlačuje hluk pouze v těch kanálech, kde to je potřeba (pracuje v rozlišení až 20ti kanálů).

 

NoiseBlock

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.