CZ SK

Média

Zpravodaj Klubu pevného zdraví VZP

Téma: Jsou situace, kdy slyšet méně je víceOchrana sluchu

Vydání: 10. 11. 2022

Zpříjemněte si poslech na příznivější úroveň pro ochranu svého sluchu. Chráníte si svůj sluch? Účinky nadměrného hluku se projeví v nevratném poškození sluchu, které následně vede k sociální izolaci, jež má negativní účinky zejména na naše duševní zdraví a je pro většinu z nás neúnosná. Nezapomeňte, ztráta sluchu způsobená v důsledku hluku je jediný typ poškození sluchu, kterému lze správnou prevencí zcela předejít. Produkty, kterými můžete chránit svůj sluch, najdete zde.

 

REJA je aplikačním garantem projektu využívání bezdrátových technologií uživateli sluchadel

Metodika používaní bezdrátové technologie uživateli sluchadelVydání: 04/2021

Společnost REJA je aplikačním garantem projektu „Podpora efektivnějšího využívání bezdrátových technologií dětmi se sluchovým postižením", který s grantovou podporou Technologické agentury České republiky (TA ČR) realizoval Institut sociálního zdraví Univerzity Palackého v Olomouci. Hlavním cílem projektu je zlepšení kvality života dětí se sluchovým postižením a jejich lepší začlenění do škol i celé společnosti. Jedním z výstupů je souhrnná metodika zaměřená na využívání bezdrátových technologií, které jsou určeny především ke zkvalitnění poslechu a zlepšení porozumění řeči u uživatelů sluchadel a kochleárních implantátů.

 

Rodina a já - internetový magazín pro každého člena moderní rodinySluchadla pro moderní dobu a porozumění v rodině

Vydání: 06/2020

Téma: Každá rodina si má rozumět!

Sluchadla Phonak Sky Marvel s technologií vzdálených mikrofonů RogerDětský sluch - čtvrtletní odborný magazín o. p. s. TamTam pro dětský sluch určený rodičům dětí, které se potýkají s poruchami sluchu

Vydání: 04/2020

Téma: Uši jsou bránou do mozku aneb význam technologie vzdálených mikrofonů

Tisková zpráva 03/2020 - Mé dítě špatně slyší

Pohyb je život - čtvrtletník České asociace sportu pro všechnyInteligentní ozvučení interiérů Phonak Roger Dynamic SoundField

vydání: 03/2019

téma: Inteligentní ozvučení přednáškových nebo společenských místností a tělocvičen

Odborná časopis Sociální služby - rozhovor s Ing. Pavlem Strnadem na téma nedoslýchavostSociální služby - odborný měsíčník Asociace poskytovatelů sociálních služeb

vydání: 01/2019

téma: Nedoslýchavost, její vliv na život člověka a moderní řešení

Phonak FM komunikaceDobré zprávy - čtvrtletník Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové

vydání: 04/2012

téma: Integrace dětí se sluchovým postižením

 

 

 

Gong - dvouměsíčník sluchově postižených

vydání: č. 9-10/2010

téma: Dynamická FM komunikace Phonak

 

vydání: č. 11-12/2010

téma: Děti a kvalitní sluchadla

 

vydání č.1-3/2011

téma: Rozumíte jasně v hlučném prostředí?

 

 

Orlický deník

Extra (samostatné vydání, vydáno dne 4. 10. 2010)

Otázky pro ...... (vydáno dne 12. 10. 2010)

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.