CZ SK

SoundRecover

Průlom ve zlepšení srozumitelnosti řečiSoundRecover

Metoda přesunu zvuku z jednoho frekvenčního pásma do druhého je známa již několik let. Teprve aplikace na platformě CORE, která obsahuje 8 miliónů tranzistorů, umožnila její reálné využití a zlepšení výkonnosti a kvality sluchadla.

Jedním z nejčastějších problémů lidí s poškozením sluchu je snížená schopnost poslechu vysokofrekvenčních zvuků, jež se projevuje špatnou kvalitou řeči.

 

odkaz

 

SoundRecover nelineárně stlačuje vysoké frekvence a řeší tak následky vysokofrekvenční nedoslýchavosti.

SoundRecover stlačuje a posunuje vysoké frekvence zvuku do nejbližší slyšitelné zvukové hladiny poslechu uživatele sluchadel.

Umožňuje poslech ostrých (pronikavých) zvuků, např. písmeno "f", "s" a "š".

Zlepšuje vlastní kvalitu řeči, což je důležité zejména u malých dětí.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.