CZ SK

Telefonování

Bezdrátová komunikace PhonakCítíte se někdy doslova zahlceni okolním hlukem, když se snažíte užívat si doma telefonního hovoru - možná proto, že běží televize nebo si v místnosti hrají děti? Nebo byste si spíše přáli, abyste si mohli vychutnat srozumitelnější komunikaci při používání mobilního telefonu? Doplňky značky Phonak vám mohou pomoci nasměrovat hlas volajícího přímo do vašich sluchadel.

Na uvedená zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Řešení poslechu při telefonování

Phonak DECT II

Phonak DECT II

Tento bezdrátový domácí telefon, speciálně vyvinutý pro uživatele sluchadel, vypadá jako obyčejný telefon, ale ve skutečnosti je mnohem výkonnější, když zajišťuje přenos zvuku do obou uší současně, snižuje šum prostředí v pozadí a maximalizuje porozumění konverzace.

Telefon disponuje i tzv. "zesilujícím" režimem pro případ, že uživatel nemá sluchadla. Díky bezdrátovému přenosu může uživatel držet telefon běžným způsobem.

E-ShopA protože funguje jako běžný telefon, může jej používat celá rodina.

Více informací

Phonak ComPilot Air II

Phonak ComPilot Air II

Diskrétní a stylové zařízení Phonak ComPilot Air II využívá technologie Bluetooth pro propojení sluchadel Phonak s mobilním telefonem nebo jiným multimediálním zařízením. Díky nové integrované  anténě bylo dosaženo ještě menší velikosti. Phonak ComPilot Air II je schopný jednoduchého ovládání Vašich sluchadel nebo také přenos telfonních hovorů nebo hudby přímo do Vašich sluchadel Phonak.

Přejít na produktVíce informací

 

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní převratné technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Více informací

E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3 apod. 

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.E-Shop

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info