CZ SK

Telefonování i se sluchadly zvládnete na jedničku

Cítíte se někdy doslova zahlceni okolním hlukem, když se snažíte soustředit se na telefonický hovor - možná proto, že běží televize nebo si v místnosti hrají děti? Nebo byste si spíše přáli, abyste si mohli vychutnat srozumitelnější komunikaci při používání mobilního telefonu? Doplňky značky Phonak Vám mohou pomoci nasměrovat hlas volajícího přímo do Vašich sluchadel.

Na uvedená zařízení lze získat finanční příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Sluchadla Phonak od generace Marvel

Sluchadla Phonak od generace Marvel

Špičková poslechová technologie značky Phonak umožňuje přímou konektivitu sluchadel od generace Marvel k jakémukoliv chytrému telefonu s Bluetooth, využitelné pro operační systém iOs i Android!

S ní si můžete užívat skutečného telefonování hands-free, stereofonní kvalitu zvuku, streamování hudby, videí nebo podcastů.

Poznámka: Každý pojištěnec má nárok na jednorázový příspěvek zdravotní pojišťovny 1x 5 let ve výši 7 000 Kč. Sluchadlo Vám vydá odborný lékař ORL nebo foniatr.

 Sluchadla Phonak Marvel

Phonak Roger Pen - atraktivní, avšak diskrétní společník

Phonak Roger Pen - atraktivní, avšak diskrétní společník

Roger Pen je elegantní bezdrátový mikrofon, který umožňuje uživatelům sluchadel lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaveno na zcela jedinečné technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, případně s dalšími vzdálenými mikrofony Roger. Zařízení Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Phonak ComPilot II

Phonak ComPilot II

Streamingové zařízení Phonak ComPilot II umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot II snadno připojit k mobilu, počítači, tabletu, mp3 apod. 

Phonak ComPilot II může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.

Pouze pro sluchadla Phonak.

Eshop pro sluchadla

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info