CZ SK

Telefonování i se sluchadly zvládnete na jedničku

Cítíte se někdy doslova zahlceni okolním hlukem, když se snažíte soustředit se na telefonický hovor - možná proto, že běží televize nebo si v místnosti hrají děti? Nebo byste si spíše přáli, abyste si mohli vychutnat srozumitelnější komunikaci při používání mobilního telefonu? Doplňky značky Phonak Vám mohou pomoci nasměrovat hlas volajícího přímo do Vašich sluchadel.

Na uvedená zařízení lze získat finanční příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Sluchadla Phonak od generace Marvel

Sluchadla Phonak od generace Marvel

Špičková poslechová technologie značky Phonak umožňuje přímou konektivitu sluchadel od generace Marvel k jakémukoliv chytrému telefonu s Bluetooth, využitelné pro operační systém iOs i Android!

S ní si můžete užívat skutečného telefonování hands-free, stereofonní kvalitu zvuku, streamování hudby, videí nebo podcastů.

Poznámka: Každý pojištěnec má nárok na jednorázový příspěvek zdravotní pojišťovny 1x 5 let ve výši 7 000 Kč. Sluchadlo Vám vydá odborný lékař ORL nebo foniatr.

 Sluchadla Phonak Marvel

Phonak ComPilot II

Phonak ComPilot II

Streamingové zařízení Phonak ComPilot II umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot II snadno připojit k mobilu, počítači, tabletu, mp3 apod. 

Phonak ComPilot II může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.

Pouze pro sluchadla Phonak.

Eshop pro sluchadla

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info