CZ SK

Phonak CROS Lumity

Zapojte se do konverzace

Funkční řešení Phonak CROS L pro jednostrannou hluchotu

Představte si svět, kde si můžete užívat konverzace bez ohledu na to, z jaké strany přichází. To je úkol pro Phonak CROS Lumity. Ponořte se bez obav do záplavy slov všude kolem sebe a užívejte si života v každém okamžiku s řešením poslechu pro osoby, které potřebují zajistit kompenzaci jednostranné hluchoty.

  • Lepší porozumění řeči a povědomí o okolním prostředí
  • Personalizace nastavení pomocí aplikace myPhonak
  • Univerzální konektivita se zařízeními, jako jsou chytré telefony, televizory, tablety a notebooky

Otevřete svůj svět

Otevřete svůj svět

Systém Phonak CROS je řešením pro uživatele, kteří na jedno ucho neslyší a na druhém buď slyší normálně, anebo mají na lépe slyšícím uchu sluchovou ztrátu. Automatickou detekcí přenese zvuky a hlasy z ucha, na které neslyšíte, do ucha, na které slyšíte, z obou stran a zajistí tak zvýšené povědomí o okolním prostředí uživatele.

Bez ohledu na to, odkud zvuk přichází
Technologie Phonak SmartSpeech™ je soubor funkcí, které operační systém AutoSense OS™ 5.0 zcela neznatelně adaptuje na podmínky prostředí, přičemž každá funkce prokazatelně poskytuje buď lepší porozumění řeči, nebo sníženou námahu při poslechu v mnoha poslechových prostředích. Pozn. 1,2

Řešení Lumity pro jednostrannou hluchotu
Zařízení CROS musí být vždy kombinováno s kompatibilním sluchadlem, aby bylo možné poskytnout řešení pro zajištění poslechu. Vzniklý systém CROS se skládá ze dvou částí:

  • zařízení CROS, které se nosí na neslyšícím uchu, snímá zvuky a hlasy a přenáší je bezdrátově do sluchadla
  • a kompatibilního nabíjecího sluchadla Phonak, které přijímá signál z neslyšícího ucha a přehrává jej do vašeho lépe slyšícího ucha.

Barevná paleta

Phonak CROS Lumity Phonak CROS Lumity Phonak CROS Lumity Phonak CROS Lumity Phonak CROS Lumity
 Phonak CROS Lumity  Phonak CROS Lumity  Phonak CROS Lumity  Phonak CROS Lumity  Phonak CROS Lumity
     Phonak CROS Lumity    

Připojí se k chytrému telefonu a jiným zařízením

Připojí se k chytrému telefonu a jiným zařízením

 

 

Sluchadla Lumity se vyznačují univerzální konektivitou Bluetooth® k široké řadě zařízení, včetně cyhtrých telefonů, tabletů, notebooků a dalších. Díky funkci Ovládání poklepáním (Tap Control) se můžete snadno spojit se světem kolem vás. Užijte si telefonické hovory bez námahy.*

*Při spárování se sluchadly Audéo L-R, L-RT, Naída L-PR nebo Sky L-PR.

Váš sluch, vaše volba

Váš sluch, vaše volba

 

 

Věříme, že sluch je velmi osobní záležitost, a proto Phonak vyvinul myPhonak a myPhonak Junior.

Tyto inovativní aplikace vám umožní personalizovat si sluchový zážitek a umožní vám převzít kontrolu nad vašimi poslechovými potřebami v konkrétních prostředích v reálném čase.

Vzdálený mikrofon Roger - nepostradatelný společník do práce, do školy, nebo venku

Phonak Roger je inteligentní bezdrátová technologie, která přenáší řeč do systému CROS přes RogerDirect™ pro lepší poslech v hluku a na dálku.

Zajistí až o 62 % lepší porozumění řeči v hluku a na dálku při nošení sluchadel v kombinaci s mikrofony Roger ve srovnání s lidmi bez ztráty sluchu.³

 Vzdálený mikrofon Phonak Roger On do školy  Vzdálený mikrofon Phonak Roger Select na doma  Vzdálený mikrofon Phonak Roger TableMic pro srozumitelný poslech v hluku a na dálku
Phonak Roger On™ Phonak Roger Select™ Phonak Roger TableMic

Všestranný mikrofon navržený tak, aby byla konverzace stále srozumitelná i v obtížných a neustále se měnících poslechových situacích. Poskytuje stereo zvuk a automaticky rozpozná směr, ze kterého zvuky přicházejí. 

Disponuje plně automatickým režimem výběru směrového mikrofonu pro zajištění komplexního poslechu. Umístěný ve středu stolu automaticky vybere osobu, která mluví. Když probíhá více konverzací najednou, můžete manuálně vybrat, koho bude snímat. 

Navržený speciálně pro pracovní prostředí. Při hlučných pracovních jednáních a zvukem přicházejícím z mnoha směrů vám tento mikrofon umožní porozumět probíhající konverzaci a plně se jí účastnit. Pro větší uskupení lze propojit několik mikrofonů do sítě MultiTalker, takže vám nic neunikne.

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Reference

Slovní ochranná známka a logo Bluetooth® jsou zapsané ochranné známky ve vlastnictví Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv užívání těchto známek společností Sonova AG podléhá licenci.

iOS je zapsaná ochranná známka či ochranná známka společnosti Cisco Systems, Inc. anebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech amerických a některých dalších zemích.

Android je ochranná známka společnosti Google LLC.

1. Appleton, J. (2020) AutoSense OS 4.0- significantly less listening effort and preferred for speech intelligibility. Phonak Field Study News retrieved from www.phonak.com/evidence accessed April 2023.​

2. Woodward, J and Latzel, M (2022) New implementation of directional beamforming configurations show improved speech understanding and reduced listening effort. Phonak Field Study News retrieved from www.phonak.com/evidence, accessed April 2023.​

3. Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology, 23(2), 201-210

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.