CZ SK

Phonak Naída Lumity

Konverzujte bez obav

Sluchadla Phonak Naída Lumity pro střední až hlubokou ztrátu sluchu

Ověřená rodina sluchadel Naída představuje nejvýkonnější sluchadla značky Phonak s nejnovější technologií a funkcemi generace Lumity. Vysoce odolná a spolehlivá, takže můžete sebevědomě čelit novým výzvám a vést konverzaci bez obav.

 • Priorita v porozumění řeči díky technologii Phonak SmartSpeech™
 • Dobíjecí i bateriová varianta
 • Nabízí univerzální konektivitu se zařízeními podporujícími technologii Bluetooth®, jako jsou chytré telefony, televizory, tablety a notebooky
 • Poslech na míru s aplikací myPhonak, který vám umožní převzít kontrolu nad svým sluchem kdykoliv a kdekoliv

Převezměte kontrolu nad konverzacemi

Účastněte se konverzací a užívejte si vztahy, na kterých vám záleží, se sebejistotou. Sluchadla Naída jsou tu, aby vám pomohla využít všechny příležitosti a překonat každodenní překážky.

V centru pozornosti je porozumění řeči
Technologie Phonak SmartSpeech™ představuje soubor funkcí, které operační systém AutoSense™ 5.0 bez problémů přizpůsobuje osobám se střední až hlubokou ztrátou sluchu, a poskytuje jim buď lepší porozumění řeči, či sníženou námahu při poslechu v mnoha poslechových prostředích.¹˒²

Sada vyspělých funkcí vám umožní soustředit se více na mluvčího zepředu, ze strany a zezadu, takže můžete bez obav vést jakoukoli konverzaci.

Zvýraznění řeči
Pomůže lepší srozumitelnosti nevýrazné řeči v klidných situacích na větší vzdálenost.²

Seznamte se s rodinou sluchadel Naída Lumity

 Sluchadla Phonak Naída L-SP  Sluchadla Phonak Naída L-PR  Sluchadla Phonak Naída L-UP
Phonak Naída L-SP Phonak Naída L-PR Phonak Naída L-UP
 • Pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Telecoil (T-cívka) 
 • Pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Dobíjecí
 • Pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu
 • Univerzální konektivita
 • Telecoil (T-cívka)

Zvolte si svou barvu, v níž zazáříte

Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity
Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity     

Spojte se s okolním světem

Spojte se s okolním světem

 

Ponořte se do světa konektivity se sluchadly Naída Lumity. Díky univerzálnímu připojení se můžete připojit k široké řadě zařízení podporujících technologii Bluetooth® a streamovat svou oblíbenou hudbu a podcasty přímo prostřednictvím sluchadel.

Přizpůsobte si zážitek z poslechu
Připojení sluchadel Naída Lumity k aplikacím myPhonak anebo myPhonak Junior vám umožní přizpůsobit si poslech na míru, aby vyhovoval vašim potřebám.

Vzdálené mikrofony Roger pro poslech v hluku a na dálku

Naída a Roger: to je perfektní pár pro radostné rozhovory.

Když jsou sluchadla Naída Lumity spárována s mikrofony Phonak Roger™, vznikne nadmíru výkonná kombinace. Díky zlepšené kvalitě a čistotě zvuku uživatelé sluchadel pociťují menší únavu z poslechu a více sebevědomí, nezávislosti, sociálního začlenění, zapojení do komunity a kvality života při používání bezdrátového mikrofonního systému, jakým je inovativní technologie Roger. Výzkumy rovněž ukazují významné zlepšení zkušeností z poslechu u starších dospělých uživatelů v náročných situacích komunikace ve větší skupině osob. Pozn. 4

 Vzdálený mikrofon Phonak Roger On do školy  Vzdálený mikrofon Phonak Roger Select na doma  Vzdálený mikrofon Phonak Roger Clip-on Mic pro partnerskou konverzaci
Phonak Roger On™ Phonak Roger Select™ Phonak Roger Clip-On Mic

Všestranný mikrofon navržený tak, aby byla konverzace stále srozumitelná i v obtížných a neustále se měnících poslechových situacích. Poskytuje stereo zvuk a automaticky rozpozná směr, ze kterého zvuky přicházejí. 

Disponuje plně automatickým režimem výběru směrového mikrofonu pro zajištění komplexního poslechu. Umístěný ve středu stolu automaticky vybere osobu, která mluví. Když probíhá více konverzací najednou, můžete manuálně vybrat, koho bude snímat. 

Tento nejmenší mikrofon je určen pro konverzaci jeden na jednoho. Lze jej snadno připnout na oblečení nebo nosit na krku partnera v konverzaci.

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Reference

Slovní ochranná známka a logo Bluetooth® jsou zapsané ochranné známky ve vlastnictví Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv užívání těchto známek společností Sonova AG podléhá licenci.

iOS je zapsaná ochranná známka či ochranná známka společnosti Cisco Systems, Inc. anebo jejích dceřiných společností ve Spojených státech amerických a některých dalších zemích.

Android je ochranná známka společnosti Google LLC.

1. Appleton, J. (2020) AutoSense OS 4.0- significantly less listening effort and preferred for speech intelligibility. Phonak Field Study News retrieved from phonak.com/evidence accessed April 2023.​

2. Latzel, M., Lesimple, C., & Woodward, J. (2022). New implementation of directional beamforming configurations show improved speech understanding and reduced listening effort. Phonak Field Study News. phonak.com/evidence

4. Ishida, I., Pichora-Fuller, M.K., Dillon Edgett, L., Voss, S.C., Paccioretti, D., Trusler, A., Liu, Y., Cui, E.M., Qian, J. (2022, Aug 10-14). The effect of a remote microphone technology on the group listening experiences of older adults [Conference Poster#CP311]. IHCON 2022 Conference, Tahoe City, CA, United States.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.