CZ SK

Kochleární implantáty

Kochleární implantát Naída CI Q70

Kochleární implantát Naída CI Q70

Kochleární implantát Naída CI Q70 (Advanced Bionics)

 • Nejpokročilejší zvukový procesor na světě
 • Obrovský skok vpřed ve smyslu výkonu a bezdrátové komunikace
 • Designově integrovaný přijímač Roger
 • Výběr z 12ti stylových barev
 • Nový diskrétní transparentní mikrofon T-mic™ 2
 • Phonak Binaural VoiceStream Technology™: jeden dotyk zajistí ovládání hlasitosti, změnu programu, srozumitelnost řeči či telefonní hovor zároveň do obou uší

Výrobce: Advanced Bionics

Kochleární implantát Nucleus 5 ML 14i

Kochleární implantát Nucleus 5 ML 14i
 • Designově integrovaný přijímač ML 14i (výrobce: Phonak) zajišťuje lepší porozumění řeči v hluku a na větší vzdálenost
 • Výběr z 5ti stylových barev

Výrobce: Cochlear 

Kochleární implantáty a bezdrátová technologie Phonak

Technologie Roger - zcela nová dimenze porozumění řeči v hluku a na velkou vzdálenost

Ke skutečnému a smysluplnému vzdělávání dochází, když jsou děti vtaženy do výuky. Ovšem takovéto zapojení je možné pouze tehdy, pokud mohou srozumitelně slyšet a pochopit slova učitele. U dětí se sluchovým postižením to představuje další výzvu, která vyžaduje inteligentní řešení.

V minulosti fungovaly FM systémy prostřednictvím mikrofonů a přijímačů a přenášely hlas učitele přímo do dětského ouška se sluchadlem nebo kochleárního implantátu. Výsledkem bylo zvýšení porozumění řeči učitele a zároveň zlepšení schopnosti učení dětí.

Současný revoluční mikročip technologie Roger umožňuje zcela novou úroveň porozumění řeči v hluku a na velkou vzdálenost.

S touto technologií se studenti, kteří měli dříve s poslechem ve třídě problémy, nemusejí více zabývat ani v nejhlučnějších místnostech. Stačí jen jednoduše naslouchat a učit se, protože vše ostatní zajistí Roger:

 • Maximální výkon - Roger nabízí v tomto oboru nejlepší výkon a hlasovou interpretaci v hlučném prostředí - až o 54% převyšuje výkon tradiční FM technologie a o 35% výkon dynamické FM technologie.
 • Uživatelská přívětivost „Plug and Play" - Na rozdíl od FM systémů není třeba pro programování a ovládání žádný software. Uživatelé snadno zařízení připojí pomocí jediného kliknutí.
 • Plná kompatibilita - Roger je nejvíce kompatibilní systém svého druhu. Pracuje prakticky s každým sluchadlem, kochleárním implantátem a zesilovacími systémy v místnosti. Prostřednictvím vysílače Roger Touchscreen Mic jste schopni současně komunikovat s posluchači na úrovni technologie Roger, FM a komunikačního systému Dynamic SoundField.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.