CZ SK

Kontakt na pobočky

Před Vaší osobní návštěvou pobočky je nutné se předem objednat!

Pro nákup doplňkového sortimentu ke sluchadlům (baterie, filtry, čisticí a dezinfekční prostředky apod.) využijte našehoEshop pro sluchadla všech značek internetového obchodu www.audiodum.cz a nechte si zboží v pohodlí doručit domů.

Servis sluchadel značky PhonakPro účely servisu využijte možnosti zaslání sluchadla s Vašimi kontaktními údaji a popisem závady na adresu centrálního servisu REJA spol. s r. o., Příkop 843/4, 602 00 Brno.

Pobočky REJA

REJA Phonak Praha  REJA Phonak Brno REJA Phonak Ostrava
REJA sluchadla Phonak Kolín REJA sluchadla Phonak České Budějovice REJA Phonak Opava
 REJA sluchadla Phonak Trutnov REJA sliuchadla Phonak Hradec Králové  REJA sluchadla Phonak Olomouc
REJA sluchadla Phonak Plzeň REJA sluchadla Phonak Ústí nad Orlicí  

Kontaktní formulář

Mám zájem o služby: *

Kontrolný kód

i

REJA spol. s r. o.Sluchadla Phonak pro spokojený a radostný život

Zastoupení značky Phonak pro Českou republiku

www.reja.cz

Oddělení klientských služeb: helpdesk.phonak@reja.cz

Servis: servis.phonak@reja.cz

REJA spol. s r. o. se sídlem Dolní nám. 305/21, 746 01 Opava zapsána v registru obchodního rejstříku Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, spisová značka 2714

Fakturační údaje:
IČ: 44738706, DIČ: CZ44738706

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.