CZ SK

Objevte skryté zázraky s Phonak Virto Paradise

Na míru ve všech ohledech, univerzální konektivita* a bezkonkurenční** kvalita zvuku

Phonak Virto Paradise - Objevte skryté zázraky

Objevte znovu zvuk ráje

Phonak Virto ParadiseSluchadlo Phonak Virto Paradise vyrobené na míru padne Vašim uším a poskytuje bezkonkurenční** poslechový zážitek, který obohatí Váš život.

Zůstaňte sebevědomí a v kontaktuSluchadla Phonak Virto P na míru Vašim uším

Se sluchadlem Phonak Virto P-312 si můžete užívat univerzální konektivitu, abyste udrželi krok s Vaším aktivním životem. Phonak Virto P-312 se připojuje k chytrým telefonům, televizi, zařízením Roger a dalším.

Navíc můžete snadno přepínat mezi dvěma spárovanými zařízeními s vylepšenými funkcemi Bluetooth® a maximálně využívat konektivitu Bluetooth®.

Sluchadla Phonak Virto Paradise pro brilantní porozumění řečiBrilantní porozumění řeči (pozn. 1,2)

Porozumět někomu, kdo mluví tiše nebo z dálky v tichém prostředí, může být náročné. Funkce "Zvýrazňovač řeči" (Speech Enhancer) posiluje řeč v tišší intenzitě, takže si můžete užívat konverzace s přáteli, kolegy a blízkými bez omezení.

Sluchadla Phonak Virto Paradise navíc pro bezproblémový poslech dokáží rozlišovat mezi streamováním řeči a hudby.

Jasný přirozený zvuk (pozn. 3)

Poslech představuje komplexní proces a sluchadla Phonak Virto Paradise Vás účinně podpoří na Vaší cestě za dobrým sluchem.
Virto Paradise bylo stvořeno tak, aby poskytovalo jasný přirozený zvuk, abyste si užívali všech divů světa tak, jak by měly být vnímány.

Virto Paradise TitaniumSluchadla Phonak Virto Paradise Titanium


Sluchadlo Virto Paradise Titanium je po všech stránkách vyrobené na míru, zohledňuje individuální anatomii Vašeho ucha, představuje již 3. generaci prvního sluchadla na světě vyrobeného z titanu s 15x pevnějším krytem než je akryl.

Tak diskrétní, že si toho ostatní sotva všimnou.

Vyberte si z dostupných variant

 Zvukovodová sluchadla Phonak Virto Paradise  Sluchadlo Phonak Virto P  Zvukovodové sluchadlo Phonak Virto P Sluchadlo Phonak Virto Paradise 
Virto P-10 NW O Virto P-312 NW O Virto P-312 Virto P Titanium
 • Na míru
 • Pro lehkou až těžkou ztrátu sluchu 
 • Baterie: 10 zinko-vzduchová
 • Skutečně neviditelná

 

 • Na míru
 • Pro lehkou až těžkou ztrátu sluchu
 • Baterie: 13 zinko-vzduchová
 • Na míru
 • Pro lehkou až těžkou ztrátu sluchu
 • Baterie: 312 zinko-vzduchová
 • Bezdrátová technologie
 • Přímá konektivita
 • Telefonování hands-free
 • Na míru
 • Pro lehkou až těžkou ztrátu sluchu
 • Baterie: 10 zinko-vzduchová
 • Skutečně neviditelná

Roger jako nejlepší řešení pro srozumitelnost v náročných podmínkách

Roger pr osrozumitelný poslech v hluku

Technologie Roger je navržena tak, aby zlepšila Váš poslech v situacích s hlukem na pozadí a/nebo když je mezi mluvčím a posluchačem velká vzdálenost.

Klíčové benefity:
Každodenní řešení pro Vaše náročné poslechové situace
Navrženo pro zlepšení porozumění řeči v hluku a na dálku

Chytrá aplikace myPhonak

Chytrá aplikace pro sluchadla PhonakNení to jen nějaká aplikace – je to chytrý způsob, jak co nejlépe využít potenciálu sluchadel Phonak Virto P-312.

Výhody pro Vás
Dálkové ovládání - Nastavte a ovládejte hlasitost svých sluchadel, výběr programu nebo poslechové situace, nebo přizpůsobení zvuku pomocí pokročilých funkcí.
Vzdálená podpora - Vaše sluchadlo Phonak může být vzdáleně nastaveno v reálném čase Vaším poskytovatelem sluchadel.
Moje sluchadla - Získejte více informací o stavu baterie Vašich sluchadel, personalizovaných programech a statistikách používání.

Zdroje

*pouze Virto P-312
**ve srovnání s Phonak Audéo Marvel

1. Appleton, J. (2020) AutoSense OS 4.0 - výrazně menší námaha při poslechu a preferované pro srozumitelnost řeči. Phonak Field Study News retrieved from www.phonakpro.com/evidence, zpřístupněno v listopadu 2020.
2. Wright, A. (2020). Adaptive Phonak Digital 2.0: Další úroveň vrzorce nastavení s adaptivní kompresí pro snížení námahy při poslechu. Phonak Field Study New s, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, zpřístupněno 19. srpna 2020.
3. Taphuntsang, D. (2020). Průzkum trhu ID 4387. Kontaktujte prosím marketinsight@phonak.com, pokud máte zájem o bližší informace.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.