CZ SK

Funkce sluchadel

Je to Váš život a Vaše poslechové potřeby

Díky jedinečným bezkonkurenčním novým funkčním vlastnostem sluchadla budete schopni rozumět řeči a zvukům, které chcete a potřebujete slyšet. Ať už při rozhovoru během venkovních aktivit za větrného dne nebo pro zaměření se na jeden hlas v hlučném davu. To jsou jen dva příklady náročného poslechového prostředí, kde budete schopni komunikovat a rozumět více.

Srozumitelnost všude

Naše jedinečná binaurální technologie VoiceStream Technology™ detekuje řečový signál a zajišťuje schopnost jej slyšet jasně a srozumitelně v obou uších. To znamená, že budete rozumět více, a ve více poslechových situacích.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

Srozumitelnost všeho

Těšit se ze zvuku smíchu, dětských hlásků nebo jemného šustění listů pod nohama či ve větru obohacuje Váš svět poslechu. Schopnost slyšet nejjemnější zvuky všude kolem sebe je nedílnou součástí znovuobjeveného potěšení z dobrého poslechu.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

AutoSense OS
AutoSense OS

Komfort pro srozumitelnost

Víme, že zapojení se do konverzace, ať jste kdekoliv, je nejvyšší prioritou, avšak komfort pro srozumitelnost řeči je stejně tak důležitý. Sluchadla Phonak mají celou řadu funkcí pro komfort poslechu, které lze nastavit podle Vašich individuálních potřeb. Sluchadla Phonak účinně eliminují nepříjemné a nežádoucí zvuky, kdykoliv k nim dojde.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

 

Tinnitus

Tinnitus

 

Hudba

Hudba

 

Technické vlastnosti sluchadel

WaterResistant   AOV

Kochleární implantáty a bezdrátová technologie Phonak

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info