CZ SK

Funkce sluchadel

Je to Váš život a Vaše poslechové potřeby

Díky jedinečným bezkonkurenčním novým funkčním vlastnostem sluchadla budete schopni rozumět řeči a zvukům, které chcete a potřebujete slyšet. Ať už při rozhovoru během venkovních aktivit za větrného dne nebo pro zaměření se na jeden hlas v hlučném davu. To jsou jen dva příklady náročného poslechového prostředí, kde budete schopni komunikovat a rozumět více.

Srozumitelnost všude

Naše jedinečná binaurální technologie VoiceStream Technology™ detekuje řečový signál a zajišťuje schopnost jej slyšet jasně a srozumitelně v obou uších. To znamená, že budete rozumět více, a ve více poslechových situacích.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

Srozumitelnost všeho

Těšit se ze zvuku smíchu, dětských hlásků nebo jemného šustění listů pod nohama či ve větru obohacuje Váš svět poslechu. Schopnost slyšet nejjemnější zvuky všude kolem sebe je nedílnou součástí znovuobjeveného potěšení z dobrého poslechu.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   Real Ear Sound   Quick Sync

AutoSense OS
AutoSense OS

Komfort pro srozumitelnost

Víme, že zapojení se do konverzace, ať jste kdekoliv, je nejvyšší prioritou, avšak komfort pro srozumitelnost řeči je stejně tak důležitý. Sluchadla Phonak mají celou řadu funkcí pro komfort poslechu, které lze nastavit podle Vašich individuálních potřeb. Sluchadla Phonak účinně eliminují nepříjemné a nežádoucí zvuky, kdykoliv k nim dojde.

AutoAcclimatization   WhistleBlock   WindBlock   SoundRelax   NoiseBlock   EchoBlock

 

Tinitus

Vestavěná funkce ve sluchadlech Phonak pro potlačení tinitu

 

Hudba

Program pro poslech hudby

 

Technické vlastnosti sluchadel

Voděodolnost sluchadel Phonak IP68   Akusticky optimalizovaný vent sluchadel Phonak

Kochleární implantáty a bezdrátová technologie Phonak

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.