CZ SK

SoundRelax

Blokování rázových zvukůSoundRelax

Ostré, nečekané zvuky jako je bouchnutí dveří nebo kovový zvuk nádobí představují obecně nepříjemné zvuky. Pokud jsou navíc zesíleny, je tato zkušenost o to horší, zejména pro uživatele sluchadel.

 

 

SoundRelax

 

 

SoundRelax identifikuje nepříjemné rázové zvuky a okamžitě je blokuje, aniž by snižoval kvalitu porozumění poslechu nebo přesnosti zvuku.

SoundRelax výrazným způsobem přispívá ke komfortu poslechu.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.