CZ SK

Phonak Audéo M

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - Multifunkční zázrak pro Váš nový život

Chci vyzkoušet nejnovější technologii Phonak

Phonak Marvel je vítězem prestižního ocenění Inovace roku 2019

Phonak Marvel vítězný produkt Inovace roku 2019

Sluchadla Phonak Audéo M - Láska na první poslech

Sluchadla Phonak Audéo Marvel oceněna prestižním oceněním CES Innovation Awards Honoree v kategorii Accessibility. Průlomová technologie Marvel s univerzálním připojením Bluetooth® je první na světě, která plně podporuje binaurální přímé vysílání z Androidu™, iPhonu® a miliardy dalších zařízení. Ocenění CES Innovation Awards představují přední celosvětový program v oblasti spotřebitelských technologií.Sluchadla Phonak Audéo Marvel multifunkční zázrak

Sluchadla Phonak Audéo Marvel jsou

zaměřena na to, co očekáváte

od prémiového sluchadla -

jasný a bohatý zážitek z poslechu.

V kombinaci s moderní technologií

jsou sluchadla Audéo Marvel

multifunkční, které Vám přinesou

lásku na první poslech.

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrakJasný, bohatý zvuk

Když říkáme láska na první poslech, nemáme na mysli pouze Vaši první zkušenost se sluchadly Marvel, ale pokaždé, kdy si je nasadíte! Vychutnejte si lepší porozumění řeči v hluku¹, menší úsilí při poslechu² a nechte se ohromit, jak skvěle Vaše sluchadla fungují v každodenním životě.

Připojí se k chytrým telefonům, televizi a dalším

Sluchadla Phonak Audéo Marvel se mohou připojit přímo k Vašemu chytrému telefonu s operačním systémem iOS nebo Android, nebo jiným telefonům s podporou Bluetooth®. Se zařízením Phonak TV Connector, jednoduchým řešením "Plug and Play", si můžete vychutnat své oblíbené televizní programy a filmy. Používejte sluchadla Marvel pro telefonování hands-free volání a pro poslech televize, hudby, e-knih, podcastů a ještě mnohem více. Při streamingu vždy v nejlepší kvalitě zvuku. Je to stejné, jako když používáte bezdrátová sluchátka - očekávejte možná ještě lepší kvalitu, protože sluchadla Marvel umí rozlišovat mezi streamovanou řečí a hudebními signály, a automaticky se přizpůsobí tak, aby Vám poskytovala optimální kvalitu zvuku.

Dobíjecí modely

K dispozici s výkonnou dobíjecí technologií, sluchadla Phonak Marvel se snadno používají, rychle nabíjejí a nabízí poslech po celý den včetně streamování. To znamená nikdy více potíže s jednorázovými bateriemi. Stačí nabít a jít!

Aplikace myPhonak

Nová platforma digitálních služeb společnosti Phonak je zaměřena na zlepšení Vašich individuálních potřeb při poslechu. Pomocí aplikace myPhonak získáte přístup k Poslechovému deníku a službám vzdálené podpory, kde může odborný specialista přizpůsobit Váš osobní poslech v reálném čase.

Vyberte si barvu

Sluchadla jsou dostupná v řadě barev, takže Vaše Audéa budou podle Vašeho výběru stejně jedinečná jako Vy.

Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M
Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M  

Studie:

Field Study News about Phonak StereoZoom, prosinec 2018 at www.phonakpro.com/evidence
Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.
Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info