CZ SK

Zkušenosti uživatelů sluchadel Phonak

Jsme potěšeni, že se s Vámi můžeme podělit o cenné názory a zkušenosti uživatelů sluchadel a příslušenství bezdrátové komunikace značky Phonak (kompatibilní se všemi značkami sluchadel a kochleárních implantátů), které od našich klientů dostáváme a kterých si velmi vážíme.

Zkušenosti uživatelů sluchadel Phonak

 

„Už asi 3 týdny jsem majitelem sluchadla Phonak Audéo P70-13T a je čas shrnout dosavadní dojmy a zkušenosti.Ty jsou veskrze kladné. Oproti předchozímu sluchadlu nejmenované konkurenční značky je třeba pochválit o dost lepší srozumitelnost a možnost nastavit si pro každou chvíli vhodnou hlasitost, sluchadlo má dostatečnou rezervu ve výkonu, většinou stačí snížit po zapnutí přístroje hlasitost o "tři pípnutí". Byla mi nabízena dobíjecí varianta s akumulátorkem, ale z vlastní zkušenosti jsem zvolil napájení zinko-vzduchovou baterií 13, ta vydrží asi 8 dní, přičemž není problém nosit v peněžence náhradní a v případě potřeby ji během chvilky vyměnit. Naprostá bomba je možnost streamování zvuku z telefonu i z jiných zařízení prostřednictvím Bluetooth přenosu přímo do sluchadla. V autě tak má neslyšící k dispozici handsfree, jindy pak lze poslouchat hudbu, případně zvukové informace i z jiných zdrojů, ať už pro zábavu nebo z edukativních důvodů a nerušit přitom okolí. Velice se přimlouvám, aby se tato vychytávka, která je v dnešní době vcelku běžná ve spotřební elektronice, cenově zpřístupnila co největšímu okruhu sluchově postižených, dospělým i dětem, a napomohla tak jejich lepšímu začlenění do většinové společnosti. Závěrem bych za srdce rád poděkoval Ing. Bérešové z fy REJA za velikou trpělivost v průběhu poradenství a MUDr. Vohlídkové z foniatrie FN Plzeň za lékařské vyšetření i za závěrečné doladění poslechu." 

Ing. Josef Hrubý, Klatovy, 11. 2. 2022

 

„Dobrý den, 17. ledna jsem navštívil pobočku společnosti REJA v Praze za účelem poradenství výběru vhodného řešení pro mé obtíže s poslechem. Při první návštěvě jsem jednal s Ing. Bibiánou Berešovou, při druhé s panem Ing. Davidem Šleglem. Jednání s oběma poradci bylo velmi profesionální. Oba poradci jsou velmi příjemní a vstřícní lidé, s kterými mi bylo potěšením se setkat."

Mgr. Jaroslav Pohan, Humpolec, 10. 2. 2022

 

„Dobrý den, musí to ven! Již delší dobu chodím do porubské pobočky a vždy jsem moc spokojený s tamní osádkou! „Děvčata" jsou milá, ochotná, šikovná a řekl bych, že i poměrně technicky zdatná. Takovou prodejnu je radost navštívit. Moc jim tam děkuji!"

Starší elektrotechnik Ivan M., F-Místek, 12. 1. 2022

 

„Vážený pane inženýre, přesto, že jsme před nedávnem dolaďovali má sluchadla, stalo se v pátek večer, že jedno přestalo fungovat. V pondělí ráno jsem volala na recepci, jak budeme řešit vzniklý problém. Paní recepční byla velmi ochotná a vstřícná. Prakticky ihned jsem mohla vyrazit z domova (mám to k vám pár desítek km), v poledne jsem byla u vás na firmě a bez ohledu na to, že máte polední pauzu na oběd (to jsem se dočetla až na dveřích), mě pan technik okamžitě přijal a za chvilku byla závada odstraněna.

Moc děkuji oběma za milé a vstřícné chování. S přístupem firmy REJA jsem velmi spokojena a všude budu doporučovat její služby."

S mnoha pozdravy, Dagmar Skyvová, 14. 9. 2021

 

 „Jsem dlouholetým uživatelem sluchadel, téměř dva roky užívám sluchadla Phonak a jsem s nimi neskutečně spokojen (proti Widexu nesrovnatelné), profesně bych se bez těchto špičkových sluchadel neobešel. Tímto chci poděkovat pracovníkům společnosti REJA s. r. o. - pobočka Praha, a zvláště pak panu Ing. Pavlu Strnadovi za zvláště vysokou profesionální empatii a sofistikovaný přístup ke klientovi při navrhování typu sluchadel, jejich nastavení a seřizování. Po bohatých zkušenostech vřele doporučuji."

JUDr. Jiří Řehák, 14. 5. 2021 

 

„Dobrý den, chceme Vám poděkovat za Vaši vstřícnost a perfektní služby. Dále za ochotu vždy vyhovět a doporučit nejlepší řešení. Tímto Vám také chceme poděkovat za doporučení elektrické vysoušečky, která je perfektní."

Věra Kümmelová, 19. 1. 2021

 

„Vzhledem ke své zhoršující se sluchové vadě jsem kontaktoval nejdříve distributora svého původního naslouchadla, ale bohužel nejen on, ale i ostatní distributoři jiných výrobců neměli sluchadla, která by splňovala mé požadavky, hlavně mimo běžných parametrů i možnost ovládání v mobilu softwarem Android, včetně ochrany proti vodě. Při první schůzce s Vaším odborným zástupcem Ing. Strnadem jsem nejenom byl informován o technických parametrech jednotlivých modelů, ale hlavně velmi profesionálně mi bylo doručeno nejvhodnější řešení. Během 14 dnů jsem testoval doporučené řešení v nejrůznějších situacích, hlavně v mezních, jako např. různé zdroje zvuku v rozdílných frekvencích, rychlých změnách frekvencí a jejich intenzit, frekvence s rozdílnými směrovými zvuky a byl jsem překvapen, že většinu situací zvládá i program AutoSense OS. Poté jsem testoval sluchadlo s možnosti nastavení speciálních programů, které ještě lépe filtrují atypické situace, nejvíce jsem ocenil režim řeč v hluku, výborná do motorových vozidel k poslechu hudby a řeči, tv režim k srozumitelnosti zvuku. Poznámka: režim řeči v hluku výrazně vylepšuje srozumitelnost v situacích restaurace ve společnosti více lidí s okolním hlukem ostatních zdrojů zvuku. Vzhledem k těmto výsledkům testů a hlavní díky Ing. Strnadovi, který mi byl profesionálně nápomocen při konzultacích ohledně výběru, testace a nastavení softwaru, jsem si pořídil binaurálně dobíjecí model Phonak Audéo Marvel. Závěrem bych po cca 6 měsících používání konstatoval, že značka Phonak vyrábí vynikající sluchadla a její zástupce poskytuje profesionální služby na vysoké úrovni."

S pozdravem MUDr. René Marinov, 29. 2. 2020

 

„Navazuji na náš telefonát a ještě jednou bych rád poděkoval za doporučení nákupu sluchadel nové generace Audéo M90-R. Ve srovnání s dříve používanými Audéo Q se jedná o řádový posun v kvalitě přijímaného zvuku – u nových sluchadel je zvuk čistý a naprosto přirozený. Za dobu používání jsem si to ověřil v různých situacích (příroda, sport, divadlo, televize a hlučné frekventované prostředí). Příjemné je také použití Bluetooth ve spojení s mobilním telefonem. Systém nabíjení integrované baterie po skončeném dni je jednoduchý a velmi praktický – také na cestách díky Power Packu nemusíte hledat zásuvku."

Zdraví Vladimír Vykoukal, 17. 6. 2019

 

„Navštívila jsem firmu REJA se svojí matkou, které je 83 let a její stejně starou kamarádkou. Obě trpí stařeckou nedoslýchavostí a bály se pořídit naslouchátka bez vyzkoušení. Jednání ze strany Ing. Strnada a celé firmy REJA bylo velmi vstřícné, lidské a přitom profesionální. Ing. Strnad přistupoval k oběma klientkám velmi mile a odborně. Srozumitelně vysvětlil celý postup, jak sluchadla fungují, jak bude probíhat zkouška. Moje matka na sluchadlo nereagovala dobře, proto jí velmi ochotně vyzkoušel zařízení Comfort Duett, které je vyhovující, a maminka ho využívá nejen na poslech televize, ale naučila se ho používat při běžném chodu domácnosti a při setkání s dětmi a vnoučaty. Druhá paní bude mít naslouchátka v dohledné době, velmi se na ně těší. Všem moc děkujeme.

Já pracuji na Úřadu práce v oddělení nepojistných sociálních dávek, konkrétně vyřizuji žádosti o příspěvek na zvláštní pomůcku pro těžce zdravotně postižené. S výrobky firmy REJA jsem se již setkala, výklad jsem slyšela na Dnech mobility. Ale vidět v praxi, co všechno se dá nastavit, jak zkvalitnit život sluchově postiženým, bylo úžasné.

Děkuji ještě jednou Ing. Strnadovi za jeho vstřícnost, vysokou odbornost a empatii. Firmě REJA za úžasné výrobky.

S pozdravem Jitka D., květen 2019

 

„Thanks so much to Bronislava and her team at Phonak Prague. My wife needed a high-powered hearing aid with minimal visibility. The Virto Titanium that she was measured for and that we received is perfect! It's a brilliant and tiny piece of technology that is a massive improvement on her old system. Bronislava went beyond our expectations in gentle and polite service delivery and product knowledge. And as a major bonus, this top-of-the-line hearing aid cost us much less than we would have paid back home in South Africa. Also thanks to the audiology team who work together with Bronislava. I'm very impressed and my wife is super happy! With thanks," 

Adam Wittert, JAR, červenec 2018

 

„Phonak je bezvadné sluchadlo, slyším zvuky, které jsem dřív tak dobře neslyšela. Používám jej přes půl roku a bez chyby. Telefon, televize super. A též bezvadná paní inženýrka Klaudia Franková při zkoušení sluchadla. Děkuji moc."

Olina D., Praha, červenec 2018

 

„Dobrý den, mám sluchadla PHONAK kategorie pokročilé, která do ČR distribuuje firma REJA. Na tuto firmu mě nasměroval ušní doktor. Šel jsem se podívat do firmy REJA více méně ze zvědavosti. Přívětivé jednání a přístup pracovníků firmy REJA, zejména Ing. Jakuba Brandejse, (skromně se označuje jako akustický poradce, spíše je věci znalý odborník a technický přístup je velké plus), byl natolik sympatický, že jsem si následně prohlédl sluchadla PHONAK na internetu. Byl jsem překvapen rozsahem nabídky a nakonec jsem si vybral sluchadla PHONAK do obou uší. Výborné. Nelituji, myslím, že jsou to dobře utracené peníze. Doporučuji."

R. H., v Brně 11. 5. 2018

 

„Dobrý den, ráda bych zveřejnila svoji recenzi na pracovníky pobočky Phonak v Brně. Byla jsem velmi spokojená. Pan Brandejs je profesionál na svém místě a ví naprosto přesně, co dělá. Ve všem poradil, zodpověděl, doporučil, měl osobní a vstřícný přístup, se kterým se člověk setká už jen zřídka. Spolupráce při zprostředkování byla skvělá a příjemná. Mockrát děkuji za tuto milou zkušenost."

S přáním hezkého dne, Šárka

 

„Zástupce firmy REJA pan Ing. Brandejs mě svým přístupem ke klientovi velmi překvapil, a to nejenom perfektně komentovanou nabídkou sortimentu sluchadel PHONAK, ale také odbornými znalostmi z oblasti anatomie sluchu, které jsou pro uživatele (klienta laika) velmi důležité, a které se (většinou) uživatel v takovém rozsahu ve zdravotnickém zařízení nedozví. Je to i tím, že si zástupce firmy udělá na klienta potřebný čas a jedná s ním specificky s ohledem ke stavu jeho postižení, mentálních schopností a jeho vstupních znalostech (jsou-li nějaké) o zdravotním handicapu, které asi klient odnesl ze zdravotnického zařízení. Služby firmy REJA a sluchadla PHONAK budu všem svým známým doporučovat."

Doc. Ing. Jaroslav Rektořík, CSc. (nar. 1937), Šlapanice 22. 2. 2018

 

„Vážené vedení společnosti REJA, po vyhledání na internetu a telefonickém objednání jsem se dne 18.5. dostavil do vaší firmy ke konzultaci o možnostech opravy nebo nastavení mého sluchadla PHONAK, se kterým jsem nebyl spokojen a proto je delší dobu nevyužíval. Vaši pracovníci, kteří se mě ujali, pozorně vyslechli mé problémy se sluchem i sluchadlem(y), zkontrolovali můj sluch i funkčnost sluchadla, které pak následně nastavili a výsledek vyzkoušeli. Trpělivě vyslechli mé hodnocení a doporučili další postup. Takto si představuji vzorné služby. Právem proto zasluhují mé poděkování a mou pochvalu."

Ing. Bohuslav Kohlíček

 

„Když jsem usoudila, že bych měla lépe slyšet, pátrala jsem nejdřív, jak kvalitní sluchadla jsou v současnosti k dostání. Nejvíc nadšené hodnocení jsem dostala od známého na firmu PHONAK. Navštívila jsem tedy spol. REJA v Brně, Příkop 4. Po celou dobu mých návštěv se mi věnoval pan Ing. Jakub Brandejs. Velice mne těšila jeho profesionalita - odbornost, trpělivost i ochota. Vždy jsem měla pocit, že je o mne nadstandardně pečováno. Takže nyní jsem spokojenou majitelkou pravého a levého sluchadla AUDEO Q 70-312. Díky této zkušenosti máte ve mně dalšího příznivce Vaší firmy a sluchadel PHONAK."

M. V., 68 let

 

„Rádi bychom upřímně poděkovali panu Strnadovi, který nám profesionálně a přitom velmi mile pomáhal při hledání kompenzačních doplňků k naslouchadlům Phonak pro našeho malého syna v souvislosti se zahájením školní docházky našeho syna. Pan Strnad se nám věnoval skutečně profesionálně, nejen po odborné, ale i lidské stránce, trpělivě vše vysvětlil nám i synovi, zprostředkoval nám možnost vyzkoušet vybrané doplňky tak, aby zvolené řešení bylo pro nás tím nejvhodnějším po stránce technické, i finanční. Ještě jednou bychom mu tímto způsobem rádi poděkovali za jeho rozhodně nadstandardní přístup."

Štajerovi, Kralupy nad Vltavou

 

„Děkuji panu Strnadovi za jeho velice citlivé a ohleduplné jednání během mých občasných návštěvách ve sluchovém centru. Mám těžší sluchovou vadu a proto oceňuji , že se setkávám s tak empatickým přístupem. V případě problému sluchadla se budu vždy ráda obracet na pana Strnada."

S pozdravem M. Landischová, věk: 74 let

 

„Dobrý den, pane Strnade. Chci Vám touto cestou vyjádřit upřímné poděkování za trpělivost při ujasňování typu náhradních dílků k naslouchadlu a následnou radu a pomoc. Objednávka je vyřízena k mé plné spokojenosti a mohu jen podotknout, že kdyby bylo takto vstřícných a fundovaných zástupců u jiných firem, byli by mnozí klienti spokojeni více. Přesto, že jste nemusel - pomohl jste. Jste velmi empatický a trpělivý naslouchat a poradit zákazníkovi, který si v tom daném momentě neví rady. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji ať se Vám jen daří."                                                                                                                        AM, Praha, 67 let

 

 „Měli jsme možnost Káju pozorovat celých čtrnáct dní, jak ve škole tak v domácím prostředí. Rozdíl jsme viděli již v průběhu nošení zapůjčených sluchadel Phonak. Lépe reagoval na hlas a oslovení. Lépe se orientoval, dokázal rozpoznat a identifikovat zvuky. Ale k našemu velkému překvapení některé zvuky slyšel prvně v životě, například zvuk zapnuté myčky. Jak sám říkal, do té doby takový zvuk v domácím prostředí neslyšel.

Že sluchadla Phonak zajišťují našemu synovi opravdu komfortní sluchové zázemí, jsme poznali ve chvíli, kdy se vrátil zpět k užívaní původních starých sluchadel zn. Widex - s reakcemi a porozuměním učinil Kája velký krok zpět.

Tímto bychom chtěli poděkovat společnosti REJA, že nám a našemu synovi umožnila vyzkoušet sluchadla Phonak. Chceme pro něj jen to nejlepší a v tomto případě jsou to právě sluchadla značky Phonak."                                K. Machánková, Praha

 

„Chtěl bych touto formou poděkovat společnosti Phonak za to, že vyrábí takové úžasné produkty; pomůcky, které vracejí lidi s poruchou sluchu zpět do běžného života.

Společnosti REJA s.r.o. a jejím zaměstnancům za to, že skvěle reprezentují značku Phonak na českém trhu.

A zejména pak za vstřícnost, velkou ochotu a vynikající znalost problematiky. Oceňuji zejména jejich profesionální přístup a pomoc při výběru a nastavení sluchadel.

Jako obchodník hodně mluvím, ale ještě více poslouchám. Když se začala projevovat porucha sluchu, myslel jsem, že to je konec mé obchodní kariéry a že si budu muset hledat jiné zaměstnání. Ten hendikep byl prostě neúnosný. Teď, když hrdě nosím sluchadla Phonak, se můj život změnil k lepšímu a povolání měnit nemusím. Děkuji všem."

Martin LENKO, Praha

 

„Dobrý den, děkuji touto formou zaměstnankyním společnosti REJA v Praze 8 za vstřícný přístup jednak při opravě mého poškozeného sluchadla, jednak při výrobě nového sluchadla. Můj dík patří i dalším zaměstnankyním a zaměstnancům této firmy, kteří se na opravě poškozeného a zhotovení nového sluchadla podíleli, s nimiž jsem do kontaktu vůbec nepřišel."

JUDr. Josef Provazník

 

„Vážený pane vedoucí, jsem spokojenou uživatelkou sluchátka CERTENA CIC a ovladače Key Pilot 2. Dovolila jsem si vás požádat o konzultaci k některým detailům používání těchto zařízení. Konzultace se uskutečnila minulý čtvrtek a ujal se mě pan Ing. Jakub Brandejs. Velmi jsem ocenila nejen jeho znalosti i umění podat požadované informace, ale i společenské vystupování. Takový přístup k zákazníkovi není již dnes úplně obvyklý. Chtěla bych vaší firmě za to upřímně poděkovat."

MUDr. Zdenka Vajdová, Olomouc

„Velice děkuji firmě REJA/PHONAK a všem jejím zaměstnancům za velmi kladný přístup, s užíváním sluchadel jsem velmi spokojena." 

Marie Svobodová, Krupá


Phonak Audéo S Smart

„Toto sluchadlo mi bylo doporučeno pro kompenzaci lehké až střední ztráty sluchu, která mě handicapovala v soukromém i profesním životě. Sluchadlo je velmi diskrétní, za příznivou cenu,  a přestože je pouze ve funkčním vybavení STANDARD, velmi dobře splňuje požadavky na kvalitní poslech řeči, i v hlučnějším prostředí, a vnímání a rozeznávání ostatních zvuků, které člověka každodenně obklopují (včetně TV, rozhlasu atd.).  Velmi oceňuji schopnost sluchadla reagovat specifickým zvukem při nasazení a uvedení v činnost, a odlišný signál, kterým samo upozorní na končící životnost baterie (cca po 6-7 dnech celodenního užívání).

Na sluchadlo jsem si hned a zcela bez problémů zvykla, a jeho používání mi umožnilo návrat do normálního života bez handicapu.

Velice děkuji paní Petře Zubalíkové, pracovnici pobočky v Praze, za kompetentní, trpělivý a lidsky vstřícný přístup a cenná doporučení při výběru sluchadla i jeho individuálním nastavení."                                                                                                       R. P., Praha

 

Phonak přijímač ML14i a vysílač SmartLink+

„S anténkou slyším až za roh."   Lukáš H., 5,5 let

„Při práci s dětmi ve skupinkách, nebo při čtení pohádky mám jistotu, že s FM systémem Lukáškovi nic neunikne."     I. Jedličková, učitelka MŠ, Tišnov

„Poté, co náš synek začal FM systém používat nejen doma, ale i v MŠ a v kroužcích, sledujeme, že se daleko lépe orientuje a je schopen s námi sdílet, co zažil a o čem si s kým povídal. Bez FM systému si nedokážeme představit např. jízdu na kole. Nemusíme na malého křičet a máme jistotu, že nás slyší. Doma si občas sám řekne, že chce zapnout anténku při sledování televize, nebo když si povídáme při jízdě autem. FM systém jsme začali zkoušet používat od jeho čtyř let věku a máme jen pozitivní zkušenosti. Není důvod vše odkládat až na období zahájení školní docházky. Mnohdy nás překvapí, že i tak malé dítě je schopno posoudit, kdy mu poslech s FM systémem je, nebo není příjemný."

R.+ R. Horákovi, Tišnov

Certéna Art micro

Sluchadla PHONAK jsou v pořadí třetí, která jsem před několika lety začal používat. Sluchové ztráty nebyly nijak velké. V běžném hovoru s dvěma třemi lidmi v nevelké místnosti jsem je ani nepotřeboval. Problémy nastávaly ve velké místnosti, kde bylo ke dvaceti lidem a já jsem měl sledovat – a někdy i řídit – jejich rozhovor. Nebo když se schází rodina a občas mluví jeden před druhého. To se první dvě sluchadla ukázala jako nedostačující. A tak jsem v loňském prosinci na radu své ušní lékařky vyhledal firmu ....... v Brně a po několika návštěvách s delšími sezeními, kdy byly vyzkoušeny různé možnosti, jsem si – nejprve na zkoušku, pak definitivně  – odvezl svá nynější sluchadla. Tentokrát do obou uší. Jsem rád, že se věci podstatně zlepšily a že jsem si na tuto – na pohled nenápadnou – vymoženost už zvykl. A moji známí také.

Za těch několik měsíců, co dost pravidelně sluchadla nosím, jsem se s nimi docela sžil – až do té míry, že když jsem v těchto parných dnech po návratu z města zašel pod sprchu, tak jsem si v prvním okamžiku vůbec neuvědomil, co mám v uších. Naštěstí ta chvilka netrvala dlouho. Ale i tak jsem opět putoval do brněnské pobočky, kde mne trpělivě přijali, dali do pořádku, co bylo potřeba, a navíc mne vybavili i potřebnými věcmi pro eventuelní podobné případy.

Závěrem ještě jedno – i když mírně dvojsmyslné – vyjádření mé vnučky: „Je s tebou teďka lepší řeč." Že by to technické zařízení ovlivňovalo i psychiku?

Jan T., Třebíč

Naída S

Neviem ci si ma este pamatate - ja som mamka v Amerike (povodne zo Slovenska) z chlapcami (dvojickami), ktore maju tazku stratu sluchu. My sme sa posledne rozpravali zaciatkom 2011 a vdaka vasej rade sme chlapcekom zaobstarali Phonak Naida S V UP. Pred rokom a pol vobec nerozpravali, my sme nevedeli, ci im hearing aids pomozu a teraz uz rozpravaju plnymi vetami a ucia sa nove veci kazdy den. (Maju teraz 3 roky). Dakujeme velmi pekne za vasu radu!!!

Marcela Tallisa, New York 

Certéna

„Rád bych se podělil o pro někoho zcela banální zkušenost. Nicméně pro mou ženu to byl neuvěřitelný zážitek. Když jsme seděli v letní podvečer na zahradě, tak se mě zeptala, co to slyší za drobný, tichý, nepravidelný zvuk? A já na to odpověděl, že nic neslyším. A pak ona znovu opakovala, že ona to slyší. Já jsem se ztišil a odpověděl: „To je cvrček". Manželka řekla: „Cvrček?" Ujistil jsem ji, že ano: „Ty ho slyšíš?" Manželka přikývla, že ano a radostí se rozplakala: „Nikdy jsem nelyšela cvrlikat cvrčky, je to poprvé, to je skvělé!"

Co se týče sluchadel mé ženy, tak pozoruji, že je klidnější, jelikož rozumí všemu, co říkám nejenom já, ale i ostatní. Dokonce včera ve vlaku slyšela vše, což bylo dříve nemožné. Avšak musí si na tyto nové podněty zvyknout, chce to chvíli čas.

Děkujeme, že jste se nám mohli plně věnovat."

K. Světlík, Bystřice pod Hostýnem

Certéna micro

„Nejvíce mi sluchadlo Certéna micro pomáhá při srozumitelnosti mluveného slova v hlučném prostředí."

Vladimír Kopecký, akademický malíř, Praha

Naída V

„Sluchadlo PHONAK Naída V používám po relativně krátkou dobu. Přesto ale mohu říci, že jsem s tímto sluchadlem nadmíru spokojen. Co nejvíce oceňuji ve srovnání s jinými typy sluchadel, které jsem používal, je to, že:
- srozumitelnost řeči je násobně větší - zvláště při poslechu cizího jazyka!
- podobně, srozumitelnost řeči v hlučném prostředí je lepší
- neobtěžuje mě hluk okolního prostředí (ulice, výrobní haly ap.), protože je automaticky eliminován
- neobtěžuje mě akustická zpětná vazba - pískání!
- neobtěžuje mě hluk větru
- sluchadlo mě dopředu upozorní na nutnost výměny baterií
- a hlavně sluchadlo Naída V je voděodolné! (není potřeba provádět "různé úpravy" pro zabránění průniku potu do sluchadla před sportovními či pracovními činnostmi).

Stručně řečeno - velice pohodlné a příjemné sluchadlo."

K. D., Olomouc

Audéo SMART

„Thank you very much for your excellent service! I am really happy with my new hearing devices. Yesterday I tested them in restaurant, metro, highway and it is really amazing! Thank you again, Carlos." 

Carlos Z., manažer, ČR/Venezuela

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.