CZ SK

Ochrana sluchu

Profesionální ochrana sluchu - pro každého uživatele a každou situaci

Ochranu sluchu bereme vážně. Naše široká nabídka pro ochranu sluchu zajistí řešení pro každého, kdo ji potřebuje: od pracovníků v průmyslových oborech (výroba, stavebnictví), přes řemeslné profese, hudebníky a časté návštěvníky koncertů, či sportovce (střelba, myslivost, motosport), kteří se pohybují nebo jsou vystaveni hlučnému prostředí, avšak potřebují zachovat plné vnímání svého okolí.

Individuální ochrana sluchu na zakázku

Individuální ochrana sluchu průmysl Individuální ochrana sluchu hudební profesionálové Individuální ochrana sluchu sportovní odvětví Individuální ochrana sluchu volnočasové aktivity

Ušní ucpávka/tvarovka je zhotovena na míru uživatele pro celodenní komfort a poskytuje úroveň ochrany sluchu v závislosti na všudypřítomný hluk prostředí. Integrovaná do komunikačního systému zajišťuje bezproblémovou rádiovou/telefonní kompatibilitu.

 

Individuální ochrana sluchu  Individuální ochrana sluchu Ochrana sluchu - tvarovky na míru Individuální ochrana sluchu - display tvarovek

Chraňte si svůj sluch

  • Úrovně intenzity hlukuPokud pracujete v hlučném prostředí (rizikové nad 80 dB), chraňte svůj sluch.
  • Používejte ochranu sluchu, jako jsou pěnové ušní ucpávky, ušní ucpávky vyrobené na míru nebo sluchátka.
  • Doma ztlumte hlasitost televize, rádia, hi-fi a mp3.
  • Používejte ucpávky do uší nebo sluchátka při používání hlučných zařízení, jako je např. sekačka na trávu, motorová pila, bruska, vyžínač trávy, vysavač listí apod.
  • Kupujte tišší zařízení. Porovnejte hodnocení vydávaného hluku zařízení při jeho provozu, které se uvádí v decibelech (dB) - čím nižší, tím lepší.
  • Omezte počet hlučných zařízení pracujících ve stejné době ve vašem okolí.
  • Vyhněte se lékům, které mohou být nebezpečné pro váš sluch. Nezapomeňte se zeptat svého praktického lékaře na možné účinky předepsaného léku na sluch.

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrak

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info