CZ SK

Phonak Virto M

Designová sluchadla Phonak Virto M Black pro aktivní uživatele

Diskrétní sluchadla ve stylovém provedení s konektivitou k chytrým telefonům a telefonováním hands-free.

Chci vyzkoušet nejmodernější technologii Phonak

Křišťálově čistý, bohatý zvukSluchadla Phonak Virto Marvel pro vyznavače designu
Užijte si lepší porozumění řeči (1) s menším úsilím při poslechu v hluku (2). Nechte se překvapit, jak skvěle Vaše sluchadla fungují již od prvotního nastavení a opakovaně každý den, kdy je používáte.

 

Připojte se k chytrým telefonům, televizi a dalším médiím s Bluetooth
Sluchadla Virto M-312 se připojují přímo k jakémukoliv chytrému telefonu s iOS nebo Android nebo k jiným zařízením vybavených technologií Bluetooth®. Používejte je pro telefonování hands-free hovory, poslech televize nebo hudby, audio knihy, oblíbených podcastů a mnoho dalšího.

 

Perfektně padnou
Pomocí unikátní biometrické kalibrace, která pracuje s více jak 1 600 datovými body individuální anatomie uší, jsou sluchadla Virto zhotovena jak zvnějšku tak zevnitř přesně pro Váš dokonalý poslech a vysoký komfort nošení. Naprosto diskrétně.

 

Stylová černá
Pro vyznavače moderního stylu nyní k dispozici v designovém černém provedení. Skvěle vypadají jak v prostředí byznys tak při Vašich sportovních aktivitách.

Vítězem se stává ...

Vítěz prestižní soutěže CES 2020

Aplikace myPhonak

Vzdálené mikrofony Roger

Přizpůsobení poslechových zkušeností a jemné doladění svých sluchadel můžete díky aplikaci myPhonak přes funkci Vzdálené podpory a mnoha dalších. Stáhněte si zdarma.

Vzdálené mikrofony s technologií Roger jsou spolehlivým řešením pro zlepšení porozumění řeči v hlučném prostředí a na dálku (1). Designové mikrofony streamují přímo do sluchadel Marvel (4).
Sluchadla Phonak Marvel používají chytrou aplikaci myPhonak Sluchadla Phonak Marvel používají vzdálené mikrofony Roger

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Jaká barva mi bude ladit nejlépe

Sluchadla jsou dostupná v kombinaci několika barevných odstínů pro lícní část a skořepinu, zvolte podle barvy pleti nebo snadné rozpoznatelnosti miniaturního sluchadla.

Sluchadla Phonak Virto Marvel v tělové světle růžové barvě pro lícní část Sluchadla Phonak Virto Marvel v hnědé barvě pro lícní část Sluchadla Phonak Virto Marvel v černé barvě pro lícní část    
Sluchadla Phonak Virto Marvel v tělové světle růžové barvě Pink Sluchadla Phonak Virto Marvel v elegantní barvě White Sluchadla Phonak Virto Marvel v transparentní barvě Sluchadla Phonak Virto Marvel v barvě Cocoa Sluchadla Phonak Virto Marvel v barvě Brown

Řešení pro Vaši ztrátu sluchu

 Sluchadla Phonak Virto M pro aktivní uživatele  Sluchadla Phonak Virto Marvel pro aktivní uživatele  Sluchadla Phonak Virto Marvel pro aktivní uživatele s vytříbeným stylem

Phonak Virto M-10 NW O

Phonak Virto M-312 NW O

Phonak Virto M-312
 • Zvukovodové sluchadlo na míru
 • Pro mírné až těžké ztráty sluchu
 • Baterie: 10 zinko-vzduchová
 • Zcela neviditelné
 • Zvukovodové sluchadlo na míru
 • Pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
 • Baterie: 312 zinko-vzduchová
 • Zvukovodové sluchadlo na míru
 • Pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu
 • Baterie: 312 zinko-vzduchová
 • Bezdrátová technologie
 • Přímá konektivita
 • Telefonování hands-free

Objevte Phonak Virto M - Titanium

Objevte Phonak Virto M - Titanium

Sluchadla jsou vyrobena z chirurgického titanu, je super diskrétní, odolné a má velmi nízkou hmotnost.

Studie a poznámky

Níže najdete ověřené výsledky dostupných studií.

1 Stewart, E., Rakita, L. & Drexler, J. (2019). StereoZoom Part 1: The benefit of wirelessly connected narrow directionality in Phonak hearing aids for speech intelligibility. Phonak Compendium, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, accessed August 19th, 2019.
2 Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, accessed October 17th, 2018.
3 Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology, 23(2), 201-210.
4 RogerDirect™ vyžaduje instalaci přijímačů Roger do sluchadel Phonak.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.