CZ SK

Phonak Naída M

Sluchadla Phonak Naída Marvel - nová generace osvědčeného řešení pro těžkou ztrátu sluchu

Výkonná sluchadla s bohatým zvukem, možností telefonování hands-free, streamováním Bluetooth® a maximální spolehlivostí.

Chci vyzkoušet nejnovější technologii Phonak

Velký výkon a bohatý zvuk
Vychutnejte si lepší porozumění řeči v hluku a na větší vzdálenost s technologií Roger (1) a s menším úsilím při poslechu v hluku (2). Nechte se ohromit, s jakou spolehlivostí mohou sluchadla Naída poskytnout výkon potřebný ke kompenzaci Vaší ztráty sluchu.

Připojí se k chytrým telefonům, televizi a dalším zařízením
Připojte se přímo k chytrému telefonu se systémem iOS nebo Android, nebo k jiným zařízením s Bluetooth®. Užijte si telefonování hands-free, sledování televize, poslech hudby nebo audio knih, podcastů a mnoho dalšího.

Spolehlivost především
Sluchadla Naída představují nejdůvěryhodnější výkonná sluchadla (3) s odolností vůči vodě a prachu s krytím IP68.

Aplikace myPhonak

Vzdálené mikrofony Roger

Přizpůsobte si své poslechové zkušenosti a jemně dolaďte svá sluchadla s funkcí pokročilé Vzdálené podpory a mnoha dalších. Stáhněte si zdarma.

Mikrofony Roger jsou optimálním řešením pro zlepšení porozumění řeči v hlučném prostředí a na dálku (1). Nyní streamují přímo do sluchadel Marvel bez nutnosti audio botičky (4).
Sluchadla Phonak Marvel používají chytrou aplikaci myPhonak Sluchadla Phonak Marvel používají vzdálené mikrofony Roger

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Vyberte si barvu podle svého stylu

Sluchadla jsou dostupná v řadě barev, výběr jednoduše přizpůsobte svému stylu.

Sluchadla Phonak Naída M v barvě Sandalwood Sluchadla Phonak Naída M v oblíbené jemné barvě Champagne Sluchadla Phonak Naída M v klasické barvě Beige Sluchadla Phonak Naída M v barvě Graphite Gray Sluchadla Phonak Naída M v elegantní barvě Alpine White
Sluchadla Phonak Naída M v jemné barvě Sand Beige Sluchadla Phonak Naída M v barvě Chestnut Sluchadla Phonak Naída M v oblíbené barvě Silver Grey Sluchadla Phonak Naída M v designové barvě Velvet Black  

Zvolte to pravé řešení pro Vás

 Sluchadla Phonak Naída M-SP

Phonak Naída M-SP

  • Pro střední až velmi těžké ztráty sluchu
  • Baterie: 13 zinko-vzduchová
  • Přímá konektivita k zařízením s Bluetooth
  • Telefonování hands-free

Studie a poznámky

Níže ověřené veřejně dostupné výsledky studií.

1 Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology, 23(2), 201-210.
2 Winneke, A., Schulte, M. & Latzel, M. (2019). The effect of spatial noise processing in hearing aids on neural correlates of listening and memory effort: an EEG study. Manuscript in preparation. Expected beginning of 2020.
3 Taphuntsang, D. (2017) Market Research ID 924. Please contact marketinsight@phonak.com if you are interested in further information. Based on Customer Satisfaction Survey 2017.
4 RogerDirect™ vyžaduje instalaci přijímačů Roger do sluchadle Phonak.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.