CZ SK

Phonak Sky M

Sluchadla Phonak Sky Marvel - odborníky ověřena jako nejlepší řešení pro dětský sluch

REJA Sluchadla Phonak pro děti a teenagery

Představují kombinaci hned několika světových prvenství v technologických inovacích a designu specifických pro dětský sluch.

Sluchadla Phonak Sky Marvel chci vyzkoušet

Klíč k úspěšnému vývoji dětí

Sluchadla Phonak Sky Marvel ověřené nejlepší řešení pro dětský sluch


Úzké vztahy jsou nezbytné pro sociální, emoční a kognitivní vývoj dětí.¹

Sluchadla Sky Marvel umožňují dětem budovat silné pouto ke svému okolí prostřednictvím jasného bohatého zvuku a zpřístupnění více slov a konverzací každý den.

Co můžete očekávat?

Jasný, bohatý zvukSluchadla Phonak Sky Marvel - nic nepřekoná jejich konektivitu

AutoSense Sky OS je první operační systém na světě vyvinutý speciálně pro dětský sluch, který poskytuje optimální zážitek z poslechu v situacích, jako jsou hlučné učebny nebo venkovní hřiště.

Jednoduše se připojí k chytrým telefonům, vzdáleným mikrofonům Roger a dalším

Sluchadla Sky Marvel se snadno připojí k jakémukoliv chytrému telefonu a dalším zařízením s technologií Bluetooth®, čímž umožňují dětem jednoduše si užívat komunikaci, poslech hudby, televize a mnoho další multimediální zábavy.

Dobíjecí model

Výkonná dobíjecí technologie značky Phonak nabízí celý den nepřetržitého poslechu, včetně 10 hodin streamování přes Roger nebo jiných médií.

Dětem na míru

Sluchadla Phonak Sky Marvel jsou vybavena bezpečnostními prvky pro bezpečné používání dětmi a jsou navržena tak, aby poskytovala komfort nošení, bezpečnost a odolnost ve všech aspektech aktivního života dítěte.

Správné řešení pro každou situaci

Sluchadla Phonak Sky Marvel jsou k dispozici ve dvou varaintách zohledňujících stupeň ztráty sluchu Vašeho dítěte. Odborník Vám doporučí vhodný model a úroveň výkonu a podrobně vysvětlí rozsah vybavení sluchadla z hlediska adaptabilních funkcí.

 Sluchadla Phonak Sky M-M pro děti a teenagery  Dobíjecí sluchadla Phonak Sky M-PR pro děti a teenagery  Sluchadla Phonak Sky M-SP pro děti a teenagery

Phonak Sky M-M

Phonak Sky M-PR

Phonak Sky M-SP
  • Baterie: 312
  • Pro mírné až střední ztráty sluchu
  • Nejmenší velikost
  • Baterie: vestavěná dobíjecí lithium-iontová
  • Pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
  • Poslech po celý den včetně 10 hodin streamování s Rogerem
  • Plně nabité za pouhé 3 hodiny
  • Baterie: 13
  • Pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu
  • Nejvyšší rozsah výkonu

Konektivita bez omezení - spojte se s celým světem

Informujte se na Úřadech práce o možnostech finančního příspěvku na pořízení zvláštní pomůcky, která podporuje a rozšiřuje výkon sluchadel v obzvláště náročných poslechových situacích, např. při školní výuce, nebo venkovních aktivitách. Na uvedená zařízení lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny.

Zařízení Phonak Roger Touchscreen Mic nejen pro moderní výuku   Vzdálený mikrofon Phonak Roger Select pro porozumění řeči v hluku a na vzdálenost Zařízení Phonak TV Connector pro streaming televize a hudby 
Phonak Roger Touchscreen Mic Phonak Roger Select Phonak TV Connector
Jednoduchý intuitivní mikrofon pro vyučujícího Pro komfort být součástí společné konverzace Snadno použitelné zařízení pro streamování televize nebo hudby

*Na vzdálené mikrofony (asistenční zařízení) lze získat příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Poznámky

¹ National Scientific Council on the Developing Child. (2004). Young children develop in an environment of relationships. Retrieved from https://46y5eh11fhgw3ve3ytpwxt9r-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2004/04/Young-Children-Develop-in-an-Environment-of-Relationships.pdf

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.