CZ SK

English / Deutsch

English

Dear customers,English

Should you need any assistance with your Phonak hearing aid/s or accessories in terms of a perfect choice matching to your needs, or service, please do not hesitate to contact us as local Phonak representatives.

Best via e-mail: helpdesk.phonak@reja.cz specifying your request. A person in charge will contact you to proceed your requirements to your best satisfaction.

Locations: Prague, Brno, Ostrava (by appointment only)

Please use Google function to Translate the site into your local language.

Deutsch

Sehr geehrte Kunden,Deutsch

Sollten Sie Hilfe mit Ihrem Hörgerät Phonak oder Zubehör brauchen, im Sinne einer perfekten zu Ihren Bedürfnissen passenden Wahl, oder irgendwelche Dienstleistungen benötigen, zögern Sie bitte nicht, sich mit uns als lokalen Phonak Vertretern in Verbindung zu setzen.

Sie können Ihre Anfragen am besten via ein E-mail: helpdesk.phonak@reja.cz spezifizieren. Eine verantwortliche Person wird mit Ihnen den Kontakt aufnehmen und Ihre Bedürfnisse zu Ihrer maximalen Zufriedenheit behandeln.

Standorte: Prag, Brünn, Ostrava (nur nach Terminvereinbarung)

Bitte verwenden Sie die Google-Funktion, um die Seite in Ihre lokale Sprache zu übersetzen.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz  

 

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.