CZ SK

Srozumitelný poslech televize se sluchadly

Jestliže bojujete s používáním multimediálních zařízení, nebo se hádáte se svým partnerem o míru hlasitosti televize, bezdrátové doplňky značky Phonak to vyřeší za Vás. Tato řešení promění Vaše sluchadla v bezdrátová stereo sluchátka - a spolu s tím Vám umožní nejčistší osobní příjem zvuku přímo do uší bez stresu.

Na uvedená zařízení lze získat finanční příspěvek až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Phonak TV Connector - pro poslech jako z VIP tribuny

Phonak TV Connector - pro poslech jako z VIP tribuny

Zařízení Phonak TV Connector je bezdrátové řešení pro poslech televize ve vynikající stereofonní kvalitě zvuku. 

Nevyžaduje žádnou složitou instalaci. Jakmile TV Connector připojíte do sítě a k televizi a Vaše sluchadla jsou v jeho dosahu, připojení proběhne zcela automaticky. Provozní dosah zařízení Phonak TV Connector je až 15 metrů

Užívejte si bezstarostné sledování televize spolu s ostatními členy domácnosti!

Pro sluchadla Phonak Audéo B-Direct a generace Marvel.

Eshop pro sluchadla

Roger Select - silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select - silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select je všestranný bezdrátový mikrofon.

Univerzální vzdálený mikrofon Roger Select je ideální pro použití ve stacionární poloze, např. v restauraci. Umístěný ve středu stolu diskrétně a zcela automaticky snímá řeč osoby, která právě hovoří, a plynule se přepíná od jednoho mluvčího k druhému. Disponuje několika režimy směrování mikrofonu - volba je na Vás.

Atraktivní miniaturní design ve třech barevných variantách, k umístění na stůl, nebo k přichycení na oblečení, z něj činí diskrétního společníka do každé společnosti.

Roger Select je vybavený konektivitou Bluetooth® pro telefonování.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Phonak Roger On - nenápadný společník

Phonak Roger On - nenápadný společník

Zařízení Phonak Roger On je moderní bezdrátový mikrofon, který umožňuje uživatelům sluchadel lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Futuristický design ve dvou barevných variantách byl oceněn prestižní značkou Red Dot Award 2021.

Postaveno na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení představuje již 2. generaci bezdrátových mikrofonů Phonak Roger. Roger On lze používat samostatně, nebo společně s dalšími vzdálenými mikrofony Roger. Zařízení Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Pomocí aplikace myRogerMic je možné ovládat vzdálený mikrofon Phonak Roger On z chytrého telefonu.

Pro sluchadla a kochleární implantáty jakékoliv značky.

Eshop pro sluchadla

Phonak TVLink II pro pohodlný poslech televize

Phonak TVLink II pro pohodlný poslech televize

Bezdrátové zařízení Phonak TVLink II je ideálním řešením pro sledování televize. Sledování televize pro uživatele sluchadel ještě nebylo dokonalejší. Zařízení Phonak TVLink II se velmi snadno připojuje k televizoru. Následně je prostřednictvím technologie Bluetooth zajištěn přenos zvuku z televize přímo do sluchadla. Unikátní technologie StereoSound zaručuje dokonalý poslechový zážitek. Dosah přenosu je až 30 metrů, což umožňuje naprosto volný pohyb. Základna modulu TVLink II slouží jako nabíjecí stanice pro komunikační rozhraní Phonak ComPilot II.

Sada obsahuje základnu Phonak TVLink II a komunikační rozhraní Phonak ComPilot II.

Pro sluchadla Phonak.

Eshop pro sluchadla

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.