CZ SK

Televize a multimédia

Bezdrátová komunikace PhonakJestliže bojujete s používáním multimediálních zařízení, nebo se hádáte se svým partnerem o míru hlasitosti televize, bezdrátové doplňky značky Phonak to vyřeší za vás. Tato řešení promění vaše sluchadla v bezdrátová stereo sluchátka - a spolu s tím vám umožní nejčistší osobní příjem zvuku přímo do uší bez stresu.

Na uvedená zařízení lze získat až 90% z pořizovací ceny od Úřadu práce nebo nadací.

Řešení poslechu televize a multimédií

Phonak TVLink II

Phonak TVLink II

Bezdrátové zařízení Phonak TVLink II je ideálním řešením pro sledování televize. Sledování televize pro klienty se sluchadly ještě nebylo dokonalejší. Zařízení Phonak TVLink II se velmi snadno připojuje k televizoru. Následně je prostřednictvím technologie Bluetooth zajištěn přenos zvuku z televize přímo do sluchadla. Unikátní StereoSound technologie zaručuje dokonalý poslechový zážitek. Dosah přenosu je až 30 metrů, což umožňuje naprosto volný pohyb. Základna modulu TVLink II slouží jako nabíjecí stanice pro komunikační rozhraní Phonak ComPilot II.

Balení obsahuje základnu Phonak TVLink II a komunikační rozhraní Phonak ComPilot II.

Pouze pro sluchadla Phonak Venture (Bolero V, Audéo V, Naída V, Sky V, Virto V).Přejít na produkt

Více informací

 

Phonak ComPilot Air II

Phonak ComPilot Air II

Diskrétní a stylové zařízení Phonak ComPilot Air II využívá technologie Bluetooth pro propojení sluchadel Phonak s mobilním telefonem nebo jiným multimediálním zařízením. Díky nové integrované  anténě bylo dosaženo ještě menší velikosti. Phonak ComPilot Air II je schopný jednoduchého ovládání Vašich sluchadel nebo také přenos telfonních hovorů nebo hudby přímo do Vašich sluchadel Phonak.

Přejít na produktPouze pro sluchadla Phonak Venture (Bolero V, Audéo V, Naída V, Sky V, Virto V). 

Více informací

 

 

Roger Select - Silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select - Silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select, horká NOVINKA letošního podzimu, je bezkonkurenčně nejmodernějším bezdrátovým mikrofonem.

Univerzální vzdálený mikrofon Roger Select je ideální pro použití ve stacionární poloze, např. v restauraci. Umístěný ve středu stolu diskrétně a zcela automaticky snímá řeč osoby, která právě hovoří, a plynule se přepíná od jednoho mluvčího k druhému.

Atraktivní miniaturní design ve třech barevných variantách, k umístění na stůl, nebo přichycení na oblečení, z něj činí diskrétního společníka do každé společnosti.

Roger Select je vybavený Bluetooth® konektivitou pro telefonování.

E-Shop

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic. Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

Více informací

E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3, či k televizi - obsažený v sadě Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci. 

E-Shop

Více informací

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info