CZ SK

Sluchadla na zakázku

Pro výrobu zakázkových sluchadel se používají důkladně testované hypoalergenní materiály, které jsou zpracovány nejmodernějšími velmi přesnými technologickými postupy. Materiály používané společností Phonak pro výrobu skořepin zakázkových sluchadel, tenkých hadiček a zakázkových koncovek ve svém digitálně řízeném výrobním procesu jsou certifikované jako netoxické a nedráždící kůži na základě výsledků testu na tzv. bio-kompatibilitu, který provedla nezávislá laboratoř, a jsou v souladu se směrnicemi ISO a FDA (USA). Phonak si i nadále udržuje vedoucí postavení v technologii výroby skořepin sluchadel díky digitálnímu procesu výroby a inovacím v oblasti zpracování zvuku. 

VÝROBNÍ PROCES SLUCHADEL NA ZAKÁZKU

Ucho Otisk ucha

Každé ucho má svůj unikátní tvar.

Z tohoto důvodu se vyrábí každé zakázkové sluchadlo zvlášť s využitím nejmodernějších softwarových a výrobních systémů za účelem vyhotovení nejmenšího sluchadla přesně na míru ucha.

Specializovaná pracoviště odeberou zákazníkovi silikonové otisky uší a zašlou je do naší výrobní laboratoře.

Speciálně navržený laserový scanner převede každý ušní otisk do velmi přesného 3D digitálního modelu.

3D DESIGN

Skenování otisku ucha Sken v rozměru 3D 3D tiskárna Kontrola vyrobeného sluchadla

Odborník v naší laboratoři použije patentovaný 3D modelovací software k vyrobení virtuálního sluchadla. Design elektroniky, ovládacích prvků a větracího otvoru je optimalizován pro nejmenší možnou velikost skořepiny. Vzhled přístroje v uchu je také ověřen a upraven, aby perfektně kosmeticky pasoval.

Design sluchadla poté putuje do 3D “digitální tiskárny”, která používá speciální akrylát pro zdravotnické potřeby k výrobě rozměrově stejné, lehké avšak odolné skořepiny. Akrylátové polymery jsou odolné vůči mnoha biologickým a chemickým činidlům a představují velký přínos k zajištění odolnosti, rozměrové stability, chemické a oděrové odolnosti, biokompatibility a čistoty materiálu.

Každé sluchadlo je velmi pečlivě kontrolováno, aby splňovalo naše přísné nároky na kvalitu. Sluchadlo musí projít řadou elektrotechnických a akustických zkoušek měření a být přesně programově nastaveno podle zakázky před tím, než je odesláno zákazníkovi.

ZHOTOVENÉ SLUCHADLO NA ZAKÁZKU

Unikátní sluchadlo – efektivně, precizně a rychle vyhotovené díky vyspělé digitální technologii výroby společnosti Phonak.

PALETA MOŽNOSTÍ

Přehled barevných variant skořepin Modely skořepin

Phonak vyrábí více než 98% všech zakázkových sluchadel celosvětově za použití pokročilé integrované digitální výrobní technologie.

Skořepiny jsou dostupné v 8 netoxických barvách (růžová, tělová, čokoládová, hnědá, červená, modrá, transparentní, bílá) a 4 pleťových odstínech lícní strany, které reprezentují skutečně široký výběr možností než od jakékoliv jiného výrobce.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info