CZ SK

Připravujeme

Vaše konverzace se doslova rozzáří s nejnovější generací značky Phonak - Lumity

Phonak Vám přináší jedinečnou technologií Phonak SmartSpeech™ pro lepší porozumění řeči. Ponořte se plně do konverzací kolem Vás a užívejte si snazší poslech v mnoha situacích.

Předpokládaná dostupnost v České republice v létě 2023. Změna vyhrazena.

Nic nezní tak rajsky jako Paradise - objevte nespoutanou krásu zvuku

Sluchadla Phonak Naída Marvel - nová generace osvědčeného řešení pro těžkou ztrátu sluchu

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.