CZ SK

Kvalitní poslech na dosah

Sluchadla Phonak představují unikátní portfolio sluchadel, která splňují potřeby všech uživatelů bez ohledu na rozsah ztráty sluchu, osobní preference, životní styl nebo rozpočet. Sluchadla Phonak splní Vaše očekávání – a to nejenom z hlediska bezkonkurenční technologie, ale zejména díky jednoduchosti používání.

Zcela jistě oceníte skvělý výkon, jednoduchou manipulaci stejně tak jako širokou funkcionalitu založenou na bezdrátové komunikaci.

Jednotlivé modely sluchadel se od sebe odlišují unikátní charakteristikou - souborem specifických funkčních vlastností.

Vyberte si takové sluchadlo, které bude vyhovovat Vašim poslechovým nárokům a životnímu stylu.

Ceník sluchadel

Ceník sluchadel PhonakCena sluchadla se skládá z mnoha "proměnných" komponentů. Pro lepší představu můžeme využít paralelu ceny pořízení auta nebo počítače: vždy závisí na značce, aktuálnosti modelu a úrovni vybavení (elementární - ekonomické - standardní - nadstandardní).

CENÍK SLUCHADEL Phonak zohledňuje všechny parametry, které jsou součástí procesu výběru a kompletace sluchadla jako komunikačního systému.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.