CZ SK

Základní informace o aplikaci myPhonak

Díky možnosti přímého připojení sluchadel Phonak generace Marvel a aplikace myPhonak můžete upravovat nastavení svých sluchadel prostřednictvím chytrého telefonu, pokud podporuje technologii Bluetooth Low Energy.

Aplikace myPhonak pro sluchadla Phonak Marvel

Minimální požadavky na chytrý telefon:

iPhone®              

Android™

iOS™ verze 10.2
a Bluetooth® verze 4.2 nebo novější
  Android™ OS verze 6.0 (Marshmallow)
a Bluetooth® verze 4.2 nebo novější
Ke stažení z App Store   Ke stažení z Google Play

 

 

 

Zkontrolujte, zda je Váš chytrý telefon kompatibilní, navštivte kontrolu kompatibility (pozn. dostupná pouze cizojazyčná verze: angličtina, němčina, francouzština, španělština).

Po instalaci Vám jednoduchý průvodce párování pomůže připojit sluchadla k aplikaci.

Uživatelská příručka aplikace myPhonak (.pdf)
Chcete-li zobrazit návod k použití, musíte mít nainstalovaný program Adobe Acrobat Reader. K jeho stažení navštivte stránku Adobe.com.

Související časté dotazy k používání aplikace myPhonak najdete na stránkách značky Phonak (pozn. dostupná pouze cizojazyčná verze: angličtina, němčina, francouzština, španělština).

 

Upozornění výrobce:

V současné době je na trzích jednotlivých zemí několik aplikací pro monitorování koronavirové nákazy a při jejich používání na stejném zařízení by mohlo docházet k problémům s fungováním aplikace myPhonak. Nejedná se pouze o problém aplikace myPhonak, ale bohužel i dalších zdravotních aplikací, které čelí stejným potížím. Jedná se o známý fenomén u aplikací ve spojení se zařízeními s Bluetooth, nikoli o chybu aplikace myPhonak. Pokud si chcete být jisti, že Vaše „covidová" aplikace funguje správně, odeberte aplikaci myPhonak z Vašeho chytrého telefonu.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info