CZ SK

Základní informace o aplikaci myPhonak

Díky možnosti přímého připojení sluchadel Phonak generace Marvel a aplikace myPhonak můžete upravovat nastavení svých sluchadel prostřednictvím chytrého telefonu, pokud podporuje technologii Bluetooth Low Energy.

Aplikace myPhonak pro sluchadla Phonak Marvel

Minimální požadavky na chytrý telefon:

iPhone®              

Android™

iOS™ verze 10.2
a Bluetooth® verze 4.2 nebo novější
  Android™ OS verze 6.0 (Marshmallow)
a Bluetooth® verze 4.2 nebo novější
Ke stažení z App Store   Ke stažení z Google Play

 

 

 

Zkontrolujte, zda je Váš chytrý telefon kompatibilní, navštivte kontrolu kompatibility (pozn. dostupná pouze cizojazyčná verze: angličtina, němčina, francouzština, španělština).

Po instalaci Vám jednoduchý průvodce párování pomůže připojit sluchadla k aplikaci.

Uživatelská příručka aplikace myPhonak (.pdf)
Chcete-li zobrazit návod k použití, musíte mít nainstalovaný program Adobe Acrobat Reader. K jeho stažení navštivte stránku Adobe.com.

Související časté dotazy k používání aplikace myPhonak najdete na stránkách značky Phonak (pozn. dostupná pouze cizojazyčná verze: angličtina, němčina, francouzština, španělština).

 

Upozornění výrobce:

V současné době je na trzích jednotlivých zemí několik aplikací pro monitorování koronavirové nákazy a při jejich používání na stejném zařízení by mohlo docházet k problémům s fungováním aplikace myPhonak. Nejedná se pouze o problém aplikace myPhonak, ale bohužel i dalších zdravotních aplikací, které čelí stejným potížím. Jedná se o známý fenomén u aplikací ve spojení se zařízeními s Bluetooth, nikoli o chybu aplikace myPhonak. Pokud si chcete být jisti, že Vaše „covidová" aplikace funguje správně, odeberte aplikaci myPhonak z Vašeho chytrého telefonu.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.