CZ SK

Phonak Virto B-Titanium

Se sílou Titánů

Absolutně diskrétní zakázková sluchadla vyrobená z titanu

Nejmenší varianta poslechového řešení nové generace Phonak Belong.

Zakázková sluchadla z titanu

Sluchadla Phonak Virto B-Titanium se vyrábí na zakázku tak, aby perfektně seděla do vašich uší. Sluchadla jsou vyrobena z titanu, které je činí neuvěřitelně pevnými, lehkými a odolnými.

Super diskrétní 

Sluchadla Phonak Virto B-Titanium jsou úplně nejmenší sluchadla značky Phonak. Jsou tak diskrétní, že si nikdo ani nevšimne, jak dobře slyšíte.

Plně automatická

Sluchadla Phonak Virto B-Titanium jsou vybavena operačním systémem AutoSense OS™, který se jednoduše automaticky přizpůsobuje každému poslechovému prostředí, aby vám zajistil excelentní poslech, ať jste kdekoliv. Sluchadla Phonak Virto B-Titanium není vůbec potřeba ovládat manuálně.

 

Získaná ocenění:

Zlatá Stévie

Prestižní ocenění Gold Stevie

Vítěz pro nejlepší nový produkt nebo službu roku 2018 v kategorii Zdraví a léčivé přípavky.

Red Dot

Ocenění Red Dot 2018

Společnost Phonak byla nedávno oceněna nejvyššími oceněními za návrh výrobku Phonak Virto B-Titanium s prestižní cenou Red Dot, jejíž znak je všeobecně uznáván jako symbol výborného designu.

 V ČR k dispozici od září 2017.

Mohu se na něj vždy plně spolehnout

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.