CZ SK

Phonak Vitus

Váš klíč ke spokojenému poslechu

Sluchadla Phonak VitusSluchadla Phonak Vitus představují řešení vynikající hodnoty, která je výsledkem kombinace:

  • Osvědčené technologie Phonak - jistota spolehlivého poslechu v situacích, kdy to nejvíce potřebujete.
  • Kvalitního zvuku a výkonu - zlepšené porozumění řeči v hluku. S funkcí Everyday Automatic ve sluchadlech Vitus+ se srozumitelnost řeči automaticky zvyšuje v náročném poslechovém prostředí v porovnání se sluchadly, která jsou vybavena manuálními programy.
  • Odolnosti vůči vodě a prachu IP 68 - sluchadla jsou konstruována z pevného kompozitního materiálu tak, aby přestála jakoukoliv nepřízeň: déšť, sníh, horko či prach.
  • Eliminace nepříjemného pískání

Sluchadla Phonak Vitus/Vitus+ poskytují spolehlivý výkon v mnoha poslechových situacích. Můžete si být jisti, že získáváte kvalitní sluchadla s osvědčenou technologií Phonak, atraktivním designem, která jsou odolná, spolehlivá a cenově dostupná.

Sluchadla Phonak Vitus modelySluchadla Phonak Vitus Vám přinášejí nejmodernější kompaktní modely závěsných sluchadel, které jsou vhodné pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu.

Sluchadla Phonak Vitus+ nabízejí diskrétní závěsný model s externím reproduktorem, zvukovodový a standardní závěsný model s rozšířenou funkční výbavou. Sluchadla Vitus+ se snadno používají díky intuitivnímu ovládání a automatickým funkcím pro náročná poslechová prostředí.

Sluchadla Phonak Vitus jsou dostupná ve třech provedeních:

  • závěsná sluchadla
  • závěsná sluchadla s externím reproduktorem
  • zvukovodová sluchadla

Podle zvoleného typu můžete vybírat ze dvou až pěti barev.

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info