CZ SK

Phonak Vitus

Váš klíč ke spokojenému poslechu

Sluchadla Phonak Vitus představují řešení vynikající hodnoty, která je výsledkem kombinace:

  • Osvědčené technologie Phonak - jistota spolehlivého poslechu v situacích, kdy to nejvíce potřebujete.
  • Kvalitního zvuku a výkonu - zlepšené porozumění řeči v hluku. S funkcí Everyday Automatic ve sluchadlech Vitus+ se srozumitelnost řeči automaticky zvyšuje v náročném poslechovém prostředí v porovnání se sluchadly, která jsou vybavena manuálními programy.
  • Odolnosti vůči vodě a prachu IP 68 - sluchadla jsou konstruována z pevného kompozitního materiálu tak, aby přestála jakoukoliv nepřízeň: déšť, sníh, horko či prach.
  • Eliminace nepříjemného pískání

Sluchadla Phonak Vitus/Vitus+ poskytují spolehlivý výkon v mnoha poslechových situacích. Můžete si být jisti, že získáváte kvalitní sluchadla s osvědčenou technologií Phonak, atraktivním designem, která jsou odolná, spolehlivá a cenově dostupná.

Sluchadla Phonak Vitus modelySluchadla Phonak Vitus Vám přinášejí nejmodernější kompaktní modely závěsných sluchadel, které jsou vhodné pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu.

Sluchadla Phonak Vitus+ nabízejí diskrétní závěsný model s externím reproduktorem, zvukovodový a standardní závěsný model s rozšířenou funkční výbavou. Sluchadla Vitus+ se snadno používají díky intuitivnímu ovládání a automatickým funkcím pro náročná poslechová prostředí.

Sluchadla Phonak Vitus jsou dostupná ve třech provedeních:

  • závěsná sluchadla
  • závěsná sluchadla s externím reproduktorem
  • zvukovodová sluchadla

Podle zvoleného typu můžete vybírat ze dvou až pěti barev.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.