CZ SK

Phonak Virto B

První sluchadla na světě s unikátní biometrickou kalibrací

Když se výkon Vašeho sluchu zlepší díky biometricky kalibrovaným sluchadlům, žijete naplno

 • Sluchadla Phonak Virto B s biometrickou kalibracíSluchadla Phonak Virto B jsou přesně kalibrovaná podle individuální anatomie Vašich uší pro lepší výkon sluchu*
 • Vyrobena precizně na míru pouze pro Vás
 • Plně automatická pro snadný poslech kdekoliv
 • Delší životnost baterie
 • Vhodná pro mírnou až hlubokou ztrátu sluchu

Zakázkově vyráběná sluchadla Phonak Virto B jsou první sluchadla s biometrickou kalibrací na světě, která zohledňují individuální anatomii Vašeho ucha spolu s potřebami Vašeho sluchu.

Pro každé sluchadlo Phonak Virto B je identifikováno více než 1600 biometrických datových bodů, ze kterých je vypočteno jedinečné nastavení kalibrace. Díky tomu je sluchadlo Phonak Virto B schopno spolehlivěji vnímat, odkud přichází zvuk a Vy získáte přístup k výkonnějšímu sluchu.*

*Studie

Správné řešení pro vás

Sluchadla Phonak Virto B s biometrickou kalibracíVybírejte ze čtyř barev odstínů pleti a šesti modelů ve čtyřech úrovních výkonu.

Spolu s Vaším odborníkem na sluch vyberte model, který bude nejlépe vyhovovat Vašim poslechovým potřebám a splní Vaše požadavky na diskrétnost.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Phonak TVLink II - Proměňte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka

Phonak TVLink II - Proměňte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé! Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink II - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink II je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth®. Unikátní technologie StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

 • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
 • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
 • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink II
 • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono"
 • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
 • Základna modulu Phonak TVLink II slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot II nebo ComPilot Air

pozn. Phonak TVLink pouze pro sluchadla značky Phonak s bezdrátovou komunikací, do kterých jsou přenášena data pomocí zařízení Phonak ComPilot Air, Phonak ComPilot II a Phonak ComPilot.

Eshop pro sluchadla všech značek

Phonak ComPilot Air II - Bezdrátový audio přenos

Phonak ComPilot Air II - Bezdrátový audio přenos

Malé stylové zařízení Phonak ComPilot Air II nabízí vynikající kvalitu stereo zvuku při připojování Phonak sluchadel přes Bluetooth® k celé řadě zdrojů zvuku: mobilní telefony, MP3 přehrávače, tablety, notebooky a počítače. V kombinaci se zařízením Phonak TVLink proměníte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka, nebo se zařízením Phonak RemoteMic zlepšíte porozumění řeči na větší vzdálenost.

Klíčové vlastnosti:

 • Špičková kvalita streamování - Vynikající stereofonní zvuk streamování z různých zvukových zdrojů, přímo do Vašich sluchadel.
 • Malý a stylový - Připíná se k oděvu pomocí malého klipu.
 • Základní ovládání - Upravte nastavení hlasitosti a programu Vašich sluchadel.
 • Pokročilé ovládání - V kombinaci se zařízením Phonak RemoteControl umožňuje pokročilé ovládání sluchadel.
 • Snadná interakce - Mluvené zprávy pro snadnou interakci.

Eshop pro sluchadla všech značek

Phonak DECT - Automaticky přenáší signál do obou sluchadel současně

Phonak DECT - Automaticky přenáší signál do obou sluchadel současně

Phonak DECT je ideální telefon pro použití jak v domácnosti, tak v malé kanceláři. Přestože vypadá jako obyčejný telefon, ve skutečnosti je mnohem výkonnější. Telefonní signál je bezdrátově přenášen do obou sluchadel současně. Účinně snižuje šum prostředí na pozadí a tak zajišťuje bezkonkurenční kvalitu zvuku a porozumění konverzace.

A protože funguje jako běžný telefon, může jej využívat celá rodina.

Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli!

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.