CZ SK

Phonak Sky B

REJA Sluchadla Phonak Sky B

Jasná volba pro úspěšnou budoucnost Vašeho dítěte

Inovativní řešení, které mění život, vyvinuté speciálně pro děti všech věkových kategorií

Klíč k odemknutí plného potenciálu dítěte

Pro rozvoj mluvené řeči a vzdělání potřebují naši "malí" posluchači přístup k milionům slov a tisícům hodin poslechu. Komplexní portfolio řešení značky Phonak podporuje děti se ztrátou sluchu a umožňuje jim plně rozvíjet jejich potenciál. Sluchadla Phonak Sky B jsou nejlepší volbou pro Vaše dítě

Maximální výkon poslechu vše jen usnadňuje

Se sluchadly Sky B máte jistotu, že Vaše dítě získá vynikající výkon poslechu kdekoli a kdykoli je to potřeba.

Bezpečnost především

Se sluchadly Sky B máte jistotu, že jsou zabezpečena proti nežádoucí manipulaci malých prstíků.

Zvládne držet krok s nejaktivnějšími dětmi

Sluchadla Sky B jsou odolná vůči vodě, potu a prachu, takže Vašemu dítěti nic nestojí v cestě za jeho oblíbenou zábavou s kamarády.

Dobíjení je hračka

Sluchadla Sky B-PR vydrží 24 hodin na 1 nabití. Odpadne Vám starost o zásobu jednorázových baterií.

Hravý design

Díky atraktivní exkluzivní koncepci Mix & Match si může Vaše dítě vybrat svoji oblíbenou unikátní barevnou kombinaci.

Správné řešení pro každý případ

Sluchadla Phonak Sky B jsou dodávána v šesti modelech, které reflektují stupeň sluchové ztráty. Odborný lékař Vám pomůže vybrat nejvhodnější model pro Vaše dítě.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Roger Touchscreen Mic - Snadná spolupráce i ve škole

Roger Touchscreen Mic - Snadná spolupráce i ve škole

Roger Touchscreen Mic je jednoduchý intuitivní mikrofon, který učitelům i studentům umožňuje snadno se aktivně zapojit do moderní výuky. V závislosti na umístění se Roger Touchscreen Mic automaticky přepíná z režimu pro jednoho mluvčího do režimu práce ve skupinkách. Lze jej nosit kolem krku nebo umístit na stůl mezi skupinu studentů.

E-Shop

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

E-Shop

Roger Pen - Pro použití doma nebo ve škole

Roger Pen - Pro použití doma nebo ve škole

Roger Pen je nejmodernější bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem slyšet a lépe rozumět řeči v hlučném prostředí a na větší vzdálenost.

Atraktivní design ve třech barevných variantách je jako z Jamese Bonda :-) a činí z něj diskrétního společníka do každé společnosti.

Postaven na zcela unikátní technologii Roger toto plně automatizované zařízení prokázalo, že funguje lépe než jakýkoli bezdrátový mikrofon v tomto odvětví. Roger Pen lze používat samostatně, společně s dalšími Roger Peny nebo ve spojení s mikrofonem Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má ve své výbavě také Bluetooth pro telefonování mobilním telefonem, a lze jej používat také pro poslech televize či jiných multimediálních zařízení.

E-Shop

Phonak ComPilot - Multifunkční rozhraní s technologií Bluetooth

Phonak ComPilot - Multifunkční rozhraní s technologií Bluetooth

Streamingové zařízení Phonak ComPilot umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth lze Phonak ComPilot snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3, či k televizi - obsažený v sadě Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.

E-Shop

Sluchadla a poslech televize - Phonak TV Connector

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info