CZ SK

Phonak Naída B

Naída, Vaše volba na jistotu pro výkonný poslech při těžké ztrátě sluchu

Výkonné poslechové řešení Phonak

Schopnost zachytit vysoko položené zvuky a srozumitelnost řeči je díky současné výkonné poslechové technologii snadné, pokud jste blízko hovořící osoby. Jakmile se však od ní vzdálíte, nebo hladina okolního hluku stoupne, nastávají situace, kdy se poslech stane obtížně srozumitelným.

Avšak díky spolehlivému výkonu sluchadel Phonak Naída™ B v kombinaci s unikátní mikrofonovou technologií Roger™ porozumíte ještě více bez ohledu na náročnost poslechové situace.

Se sluchadly Naída B můžete těžit z těchto výhod:Sluchadla Phonak Naída B jednička mezi sluchadly pro těžké ztráty sluchu

• Větší rozsahu slyšitelnosti vysoko pložených zvuků
• Vynikajícího porozumění řeči
• Vylepšeného výkonu poslechu v hluku na blízko i na vzdálenost díky kombinaci s unikátní mikrofonovou technologií Roger™
• Odolnosti použitých vysoce kvalitních kompozitních materiálů
• Nového snadno ovladatelného dobíjecího modelu Naída B-R - 24 hodin poslechu na 1 nabití Vás zbaví starostí o zásobu jednorázových baterií

Generacemi ověřená nejdůvěryhodnější sluchadla pro těžké ztráty sluchu

Pokud Vás výkonná poslechová technologie vrátí zpět do života, žijete naplno

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Roger Select - Silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select - Silný spojenec pro Váš společenský život

Roger Select, horká NOVINKA letošního podzimu, je bezkonkurenčně nejmodernějším bezdrátovým mikrofonem.

Univerzální vzdálený mikrofon Roger Select je ideální pro použití ve stacionární poloze, např. v restauraci. Umístěný ve středu stolu diskrétně a zcela automaticky snímá řeč osoby, která právě hovoří, a plynule se přepíná od jednoho mluvčího k druhému.

Atraktivní miniaturní design ve třech barevných variantách, k umístění na stůl, nebo přichycení na oblečení, z něj činí diskrétního společníka do každé společnosti.

Roger Select je vybavený Bluetooth® konektivitou pro telefonování.

E-Shop

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-On Mic - Mikrofon pro partnera v konverzaci

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrátový mikrofon, který umožňuje nedoslýchavým lidem efektivně komunikovat v poslechové situaci tváří v tvář a na větší vzdálenost.

Tento diskrétní doplněk se umístí na svrchní oděv partnera uživatele sluchadel, s nímž je v komunikaci. Díky převratné technologii Roger bezdrátový mikrofon Roger Clip-on Mic výrazně zlepšuje srozumitelnost řeči v šumu.

Může být používán samostatně, spolu s dalšími mikrofony Roger Clip-on Mic nebo s doplňkem Roger Pen. Roger Clip-on Mic lze používat k poslechu televize a multimediálních zařízení.

E-Shop

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.