CZ SK

Phonak CROS B

Brilantní řešení pro jednostrannou hluchotu

Brilantní řešení pro jednostrannou hluchotu

Lidé s jednostrannou hluchotou mohou snadno sledovat konverzaci i v hlučných poslechových situacích. Zařízení Phonak CROS B se díky funkčnímu vybavení StereoZoom může soustředit na jediný hlas v davu a současně redukovat hluk v pozadí. Výsledkem je, že sluchadlo na druhé straně přijímá nižší hladinu hluku, což pomáhá zlepšovat srozumitelnost řeči. Zařízení Phonak CROS B-R je dobíjecí varianta tohoto řešení.

Kompatibilita
Závěsné zařízení Phonak CROS B je kompatibilní se všemi sluchadly Phonak Audeo BPhonak Bolero B - všechny modely a úrovně výkonu, kromě dobíjecích modelů.

Zvukovodové zařízení CROS B Custom (na zakázku) je kompatibilní se všemi sluchadly Phonak Virto B.

Dobíjecí závěsné zařízení Phonak CROS B-R je kompatibilní se všemi dobíjecími sluchadly Phonak Audeo B-R - všechny modely a úrovně výkonu.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Phonak ComPilot II - Multifunkční rozhraní s technologií Bluetooth

Phonak ComPilot II - Multifunkční rozhraní s technologií Bluetooth

Streamingové zařízení Phonak ComPilot II umožňuje užívat si telefonování a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pro poslech z multimediálních zařízení prostřednictvím sluchadel.

Díky Bluetooth® lze Phonak ComPilot II snadno připojit k velkému množství mobilních telefonů, smartphonů, počítačů, tabletů, mp3, či k televizi - obsažený v sadě Phonak TV Link II.

Phonak ComPilot II může být rovněž používán jako dálkové ovládání sluchadel pro změnu poslechového programu nebo nastavení hlasitosti. Mimo to nabízí i zvuková upozornění pro snadnější interakci.

E-Shop

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II

Jednoduché uživatelsky přívětivé dálkové ovládání pro sluchadla Phonak, které umožňuje diskrétně ovládat nastavení hlasitosti a výběr programu.

E-Shop

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.