CZ SK

Phonak Bolero B

Když se vaše sluchadla automaticky přizpůsobují každému zvuku, žijete naplno

Sluchadla generace Phonak Belong byla vytvořena pro usnadnění vašeho života a kvalitního poslechu. Co dělá ze sluchadla Phonak Bolero B tak unikátní řešení, je jeho jedinečný operační systém AutoSense OS, jehož nejnovější verze dále zvyšuje celkovou výkonnost a kvalitu zvuku. Citlivě vnímá vaše okolí a nastavuje vaše sluchadla na každém kroku. Stačí je jen zapnout a zbytek probíhá zcela automaticky. A s dobíjecími sluchadly Phonak Bolero B-PR si nyní můžete vychutnávat 24 hodin poslechu na jedno nabití!

Sluchadla Phonak Bolero B jsou k dispozici ve 4 modelech, které reflektují stupeň sluchové ztráty. Díky speciální vestavěné funkci mohou sluchadla Phonak Bolero B pomoci řešit nepříjemné projevy tinnitu.

24 hodin* poslechu na jedno nabití

Osvoboďte se od starostí s jednorázovými bateriemi se sluchadly Phonak Audéo™ B-R - nejrychleji se nabíjející dobíjecí sluchadla s nejdelší výdrží všech dob.

Zcela automatické pro snadný poslech

Vychutnejte si bezkonkurenční poslech bez ohledu na to, kam jdete, aniž byste museli upravovat vaše sluchadla manuálně.

Porozumění v šumu

Přiblížením jediného hlasu v hlučném prostředí můžete zažít o 60% lepší porozumění řeči v porovnání se situací bez sluchadel.

Slyšte i tiché hlasy

S nejnovějšími výrobky o 10% zlepšení porozumění tiché řeči.

*Předpokládané výsledky při plném nabití a bezdrátovém přenosu dat nejvýše 80 minut. Více informací na www.phonakpro.com/evidence 

V ČR k dispozici od září 2017.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Phonak TVLink - Proměňte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka

Phonak TVLink - Proměňte svá sluchadla v bezdrátová sluchátka

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé! Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
  • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
  • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink
  • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono"
  • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
  • Základna modulu Phonak TVLink slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot II nebo ComPilot Air

pozn. Phonak TVLink pouze pro sluchadla značky Phonak s bezdrátovou komunikací, do kterých jsou přenášena data pomocí zařízení Phonak ComPilot Air, Phonak ComPilot II a Phonak ComPilot.

E-shop pro sluchadla

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.