CZ SK

Phonak Audéo B-Direct

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct komunikují se všemi mobily

Díky špičkové technologii Vám sluchadla Phonak Audéo B-Direct umožní přímé připojení k libovolnému telefonu, který je vybaven technologií Bluetooth®*. Nezáleží na tom, jaký mobilní telefon používáte, stačí spárovat sluchadla a přijmout hovor - je to tak snadné!

Když Vám sluchadla umožní telefonování hands-free, žijete naplno

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct komunikují se všemi mobily

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct fungují stejně jako bezdrátová sluchátka s Bluetooth®, která využívají vestavěné mikrofony pro snímání hlasu při telefonování. Nyní můžete slyšet vyzvánění telefonu přímo ve sluchadlech.

Přímo na Vašich sluchadlech Phonak Audéo B-Direct máte možnost přijímat nebo odmítat hovory jednoduchým stisknutím tlačítka. I když jste na druhé straně místnosti, nemusíte fyzicky zvednout telefon - tomu se říká skutečné hands-free.

*S bezdrátovou technologií Bluetooth® verze 4.2 a většinou starších telefonů s Bluetooth®.

Když se Vaše sluchadla připojí přímo k filmu dne, žijete naplno

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct se spojí přímo s televizí

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct se snadno připojí k Vašemu televizoru nebo stereofonnímu systému prostřednictvím nového kompaktního multimediálního rozhraní Phonak TV Connector.

Toto řešení Plug and Play promění Vaše sluchadla v bezdrátová sluchátka, takže si můžete vychutnávat své oblíbené televizní programy a filmy ve vynikající kvalitě stereofonního zvuku společně se svými přáteli bez omezení.

Řešení pro Vás v kostce

  • Závěsné sluchadlo s reproduktorem ve zvukovodu
  • Vhodné pro mírnou až těžkou ztrátu sluchu
  • Klíčové funkční vybavení: jedinečný operační systém AutoSense OS™, vyrovnávání poslechového prostředí Environemnt Balance, řeč v šumu, SoundRecover2 pro poslech vysoko položených zvuků, NoiseBlock pro potlačení šumu v pozadí poslechu, řešení pro maskování tinitu Tinnitus Balance
  • K dispozici ve třech modelech a třech úrovních výkonu a programového vybavení

Kontaktujte nás

Ocenění za design pro Phonak Audéo B-Direct

Red Dot

Společnost Phonak byla nedávno oceněna nejvyššími oceněními za návrh výrobku Phonak Audéo B-Direct s prestižní cenou Red Dot, jejíž znak je všeobecně uznáván jako symbol dobrého designu.

Komunikujte sebevědomě. Žijte bez omezení. Žijte naplno.

Phonak TV Connector - Intuitivní připojení sluchadel k televizi

Phonak TV Connector - Intuitivní připojení sluchadel k televizi

Díky jedinečné technologii AirStream™ vyvinuté společností Phonak již nebudete potřebovat přídavné streamingové zařízení nošené na těle. Zařízení Phonak TV Connector připojené k Vaší televizi pošle zvuk přímo do Vašich sluchadel.

Bezdrátové řešení pro poslech televize poskytované sluchadly Phonak Audéo B-Direct a zařízením TV Connector je násobně jednodušší než nabízí hlavní konkurenti v oboru. Připojení se provádí automaticky, když je přístroj v dosahu Vašeho televizoru - není potřeba žádné kliknutí. Vychutnejte si vynikající kvalitu zvuku televizního vysílání přímo z Vašich sluchadel, bez rozpoznatelného zpoždění zvuku.

Upozornění: Produkty značky Phonak jsou zdravotnické prostředky. Před jejich použitím si pečlivě pročtěte návod k použití a informace, které se vztahují k bezpečnému používání.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.