CZ SK

Moje sluchadlo vydrží na baterii pouze pár hodin

Nejčastější příčinou je zanesení filtru u reproduktoru vlhkostí, které způsobí dojem nefunkčnosti sluchadla. Před dalším postupem prosím projděte pokyny: Moje závěsné sluchadlo vybavené hákem náhle přestalo hrát nebo Moje zvukovodové sluchadlo nebo závěsné sluchadlo s externím reproduktorem náhle přestalo hrát.

Dalším důvodem je použití neodpovídajícího typu baterie.

Sluchadla potřebují ke své správné funkci zinko-vzduchové baterie o napětí 1,4 V. Nedoporučujeme kupovat baterie v supermarketech nebo u hodináře. BATERIE DO HODINEK NEJSOU BATERIE DO SLUCHADEL!!! Příčinou krátké funkčnosti je použití nevhodného typu baterií, případně nekvalitních baterií, které nedosahují udávané kapacity. Typickým příkladem jsou právě levné baterie kupované v supermarketech.

Správné baterie do sluchadel.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.