CZ SK

Moje závěsné sluchadlo vybavené hákem náhle přestalo hrát

Nejčastějším důvodem, proč sluchadlo přestane hrát, je hák zanesený vlhkostí.

Hák (plastové kolínko) obsahuje filtr (bílý váleček) tvořený jemným sítkem, které brání vlhkosti (potu/mazu), aby se dostala do sluchadla a poškodila jeho reproduktor nebo jiné citlivé součásti sluchadla.

V případě zanesení tohoto filtru přes něj neprojde generovaný zvuk a sluchadlo se jeví jako nefunkční. Tento problém se vyskytuje v případě nedostatečného vysoušení sluchadla, které by měl uživatel provádět denně, nebo v případě nárazového intenzivního pocení v průběhu horkých letních dní.

Postup pro zjištění zaneseného háku:

vložíme do sluchadla baterii, sluchadlo zapneme

-> pokud sluchadlo nevydává žádný zvuk, vyšroubujeme hák,

-> pokud sluchadlo bez háku vydává zvuk, vyměníme hák/řádně vysušíme sluchadlo.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.