CZ SK

Cena sluchadel

Řešení kompenzace sluchové ztráty, tedy cena sluchadel, se skládá z vhodného výběru a kombinace několika parametrů, které ve výsledku určují, jak dobře bude uživatel sluchadel rozumět v akusticky náročných podmínkách běžného života. 

Kvalita řešení ovlivňuje koncovou cenu.

Široký cenový rozptyl mezi sluchadly lze definovat rozsahem jejich výkonu, vybaveností adaptabilními funkcemi, možností konektivity, např. pro telefonování nebo poslech televize, dobíjení a ovládání přes chytré aplikace. To vše v souvislosti s rozsahem sluchové ztráty, očekáváním a možnostmi uživatele. 

Podle vybavenosti, počtu programů a varianty napájení se ceny sluchadel Phonak pohybují v rozmezí 7 000 Kč až 55 900 Kč.

Pro zjednodušení:

je to jako při porovnání ceny fabie bez vybavení a ceny superbu s maximálním vybavením.

Škoda Fabia       

                Škoda Superb

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.