CZ SK

Co je sluchadlo?

Sluchadlo je elektronická pomůcka, která se nejčastěji nosí za uchem nebo v uchu. Jeho základní části, zjednodušeně řečeno, tvoří mikrofon, sluchátko (reproduktor) a výkonný mikročip se zesilovačem zvuku napájené miniaturní zinko-vzduchovou baterií nebo dobíjecími Li-ion bateriemi. Díky současnému vývoji digitální technologie s využitím nového vědního oboru bioniky (digital bionics) a obrovskému pokroku mikroelektroniky mohou být vyráběná sluchadla tak malá, že jsou ve zvukovodu takřka neviditelná. Přesto jsou schopna vysoké kvality reprodukce zvuku.

Sluchadla jsou schopná zvýraznit zvuk přicházející z určitého směru, zaměřit se na řeč a potlačit okolní hluk či komprimovat frekvence zvuku tak, aby byly znovu uchem slyšitelné. To vše čistě automaticky bez manuálního zásahu uživatelem sluchadla, nebo vzdáleně za pomoci chytrých aplikací.

Nejmodernější sluchadla se umí bez potíží připojit k mobilnímu telefonu, nabízí telefonování hands-free nebo oblíbené streamování po celý den.

Multifunkční doplněk Phonak pro sluchadla všech značek

Předvolby soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

SOUHLAS

Tyto internernetové stránky jsou určeny výhradně odborným pracovníkům ve zdravotnictví. Následující informace nejsou určeny pro laickou veřejnost.

Potvrzuji, že jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a jsem srozuměn s obsahem zákonné definice pojmu odborník.

Beru na vědomí, že informace obsažené dále na těchto stránkách nejsou určeny laické veřejnosti, nýbrž zdravotnickým odborníkům, a to se všemi riziky a důsledky z toho plynoucími pro laickou veřejnost.

Potřebujete-li nás kontaktovat, zavolejte na tel. 463 034 343.